GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / KAÇ GB / Zula Kaç GB 2019

Zula Kaç GB 2019

Sponsor Reklam

Tüm dünyayı kasıp kavuran en iyi olanlar arasında Zula oyunuyla ilgili bilgileri bu yazımızdan öğrenebilirsiniz. Oyun tutkunları zula sistem özellikleri, kaç gb, ne kadar yer kaplıyor gibi  soruları fazlaca aramaktadır. Bununla birlikte bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı ? soruları da ek olarak gelmektedir.

İşte Zula oyunun tüm detayları oyuna dair ipuçlarını sizlerle paylaşıyoruz.

Zula Kaç GB Yer Kapar ?

Öncelikle oyunlarda 3 tane alternatif bulunmaktadır. Oyun üreticileri tarafından yayına alınan tüm oyunlarda bu durum geçerlidir. Bunlardan bir tanesi en düşük sistem özellikleridir. Yani oyun tarafından izin verilen en düşük sistem özellikleri anlamındadır. Daha sonra önerilen ve en yüksek diye sistem gereksinimleri de vardır. Bu yazımızda en düşük, önerilen ve en yüksek çözünürlük sunun Zula oyunun detaylarını birlikte inceleyeceğiz. Buna geçmeden önce konu başlığımızda değindiğimiz konunun ayrıntılarını paylaşalım.

Steam üzerinden yapılan sistem özelliklerini incelediğimiz de oyunun en düşük 2 GB ihtiyaç duyduğunu belirtebiliriz. Windows, Lunix, Mac gibi işletim sistemleri fark etmeksizin en düşük 2 GB saklama alanına istemektedir.

Sponsor Reklamlar

Meraklısına Zula oyunu ve soruları

Peki, zula kaç dakikada iner ? Ortalama hızınıza bağlı olarak değişmekle birlikte 5 dk ile 1 saat arasında değişmektedir. Zula kaç ülkede oynanıyor ? 100’den fazla ülkede oynanan online bir oyundur. Zula kaç dakikada yüklenir ? Yine bilgisayar özelliğine bağlı olarak 3 dk – 10 dk arasında yükleme işlemi sürmektedir. Burada kontrol tamamen bilgisayardadır. Peki, zula kaç mega bayt yer alan işgal eder ? Oyun mega bayt seviyesinde 2000 MB olarak yani 2 GB yer kaplamaktadır.

Peki, online oyunan bu oyunun kota sorunu var mı ? Daha doğrusu zula kaç gb internet harcar ? Bölüm başına değişmekle birlikte 40 MB civarında bölümden bölüme değişen bir internet harcaması gerçekleşir. Telefonlar için zula kaç gb telefon yer kaplar ? soruna bakalım. Telefon ya da PC olarak indirme yaptığınız zaman sistem verisine göre 2 GB alan ihtiyacı vardır.

Zula oyununu indirmek için kaç gb internet kotasına etki eder ? Aynı şekilde en az 2 GB bir indirme verisi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.