GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / Yeni Stres Çarkı Dünya Rekorunu Kırdı !!

Yeni Stres Çarkı Dünya Rekorunu Kırdı !!

Sponsor Reklam

Yeni Stres Çarkı Dünya Rekorunu Kırdı !!

Son zamanlar da internette en çok satılan ürünlerden biri olan stres çarkı büyüğünden küçüğüne kadar hemen herkesin gözdesi oldu. Ellerinden düşürmeyen yöneticiler sürekli bir çevirme ve uğraş içinde olan çalışan için eğlenceli bir ürün haline gelen stres çarkı herkesin merakla keşfettiği ürünlerden biri oldu. İnternetten satış rekoları kıran çok renkli ve çok çeşitli şekillerde satılan çarklarda ilgi odağı haline geldi.

Sponsor Reklamlar

Stres çarkı ile yapılan yarışmalar da en uzun süre kim çevirebilir, kim daha fazla süre elinde tutabilir şekilden arkadaş grupları arasında yarışmalar ve kıyasıya mücadeleler yapılmaktadır. Ve haberimize konu olan stres çarkı dünya rekorunu kırarar en uzun dönen stres çarkı adını almaktadır.

Mühendislerin 6 ay boyunca üzerinde çalıştıkları stres çarkı çok çeşitli testlerden geçerek hiç dokunmadan dakikalardan dönme unvanına sahip oldu.

 

 

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES 8. SEZON 3. BÖLÜM SENARYOSU başlıklı makalemizde game of thrones 8 sezon 3 bölüm, game of thrones 8 sezon 3 bölüm fragman ve game of thrones 8 sezon 3 bölüm izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.