GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / Yasaklı Sitelere Giriş Dns 2018 – 2019

Yasaklı Sitelere Giriş Dns 2018 – 2019

Sponsor Reklam

Yasaklı sitelere giriş dns için sizlere bu yazımızda anlatacağız.

Yasaklı sitelere giriş için en basit yöntem olan ultrasof programını kullanabilirsiniz. Son dönemde oldukça çok fazla sık kullanılan programlarına bir tanesi olan ultrasorf programına yasaklı sitelere giriş için çok kolay bir yöntem sunmaktadır. Aynı zamanda Chrome eklentisi olan dns ve yasak siteye giriş için eklentiler de mevcuttur.

Sponsor Reklamlar

Ayrıca yasaklı sitelere giriş girmeleri için open dns ve Google dns adreslerini de kullanabilirsiniz Son zamanlarda yasaklanan çok site olduğu için kullanıcıların yasak siteye giriş yeri için çok farklı yöntemler sunulmak tarafından uygulanmaktadır. Ayrıca yasaklı sitelere giriş için Opera tarayıcı eklentisi olan ve kendi içerisinde portları açan bir programda sizlere sunmaktayız. Merakla beklenen bu yazımızda yasaklı sitelere giriş 2018-2019 dns adresleri için yazımızı sunuyoruz. Ayrıca çeşitli Explorer adresleri aracıyla yasaklı sitelere giriş metotlarını kullanabilirsiniz. Kullanıcılar artık yasak sitelere giriş için her türlü yöntemi denemekte ve bunları uygulamaktadır. Bizlerde bu yazımızda sizlere yasak siteye giriş için DNS adreslerini sunmaktayız ve ayrıca sitemizde bulunan güncel dns adresleri 2018-2019 çalışan yeni dns adreslerinde kullanarak sitelere farklı yöntemlerden giriş yapabilirsiniz yasaklı sitelere giriş dns 2018 yöntemlerini sizlere daha farklı bir hale getirmek için resimli anlatım ve programlar ile destekleyici bir metot sunacağız aynı zamanda çeşitli programlar aracılığı ile yasaklı sitelere giriş için kullanabilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan 2020 En Güncel DNS Adresleri (Çok Hızlı) başlıklı makalemizde 2018 - 2019 Güncel Dns Adresleri, 2018 çalışan dns ve 2018 dnsleri hakkında bilgiler verilmektedir.

4 Yorumlar

  1. ellerine sağlık hocam gayet başarılı

  2. Hocam emeginize saglik yasakli sitelere giris ne zamandir ugrasiyorum cozumu burada buldum ultrasorf programi ve zenmate uygulamasi gercekten ise yariyoe tesekkur ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.