Anasayfa / GENEL / ZULA ARTIK BREZİLYA’DA DA OYNANACAK

ZULA ARTIK BREZİLYA’DA DA OYNANACAK

Merhaba arkadaşlar bildiğimiz gibi ilk Türk oyunu olan “Zula” sadece Türkiye’de oynanıyor. Oyunu daha farklı ülkelerin oynaması için temaslarda olan şirket Brezilya ile anlaşma sağladı. Bunu Facebook sayfası üzerinden duyuran yöneticiler şöyle bir yazı paylaştılar:

“Türkiye’de geliştirilen ilk ve tek mmofps oyunu Zula, sizlerin desteği ile dünya pazarında ülkemizi temsil edecek. İlk olarak Brezilya’da Playspot şirketi ile tarafından yayınlanacak olan Zula, bir çok ülkenin de dikkatini çekmeyi başardı.
Bugüne kadar yabancı FPS oyunları oynadık. Şimdi ise hem kendi oyunumuzu oynamanın hem de oyunumuzu yabancı ülkelere ihraç etmenin gururunu birlikte yaşıyoruz. Zula’nın yabancı ülkelerde yayınlanması ile yurt dışına harcadığımız dövizin bir bölümünü de ülkemize geri getirmiş olacağız. Bu sayede oyun sektörü gelişecek, yerli programcılar ve tasarımcılar için yeni iş imkanları da oluşmuş olacak.
Çıktığımız bu zorlu yolda bizlere desteklerini esirgemeyen oyuncularımıza teşekkür ederiz. Bu güzel haberi kutlamak adına 3 aydır en az bir kez oyuna girmiş olan tüm Zula hesaplarına 5000 Zula Altını yüklendiğini memnuniyetle duyuruyoruz.” diye paylaştılar.

  YENİ TÜRK OYUNUMUZ "ZULA" İNCELEMESİ

Bir önceki yazımız olan YENİ TÜRK OYUNUMUZ "ZULA" İNCELEMESİ başlıklı makalemizde ilk türk oyunu, zula ve zula ilk izlenimler hakkında bilgiler verilmektedir.

3 Yorumlar

  1. imamahatiplerkapatılsın

    zula ilk türk oyunu değil türk oyunu demek bile yanlış haritalar çalıntı çünkü

  2. Zula’ya girdiğin için teşekkürler …

    • Furkan Kavak [Yönetici]

      Teşekküre ne gerek var kardeşim Zula hepimizin oyunu az da olsa oyuna birilerini çektiysek ne mutlu bize

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*