Anasayfa / GENEL / WWE 2K16 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

WWE 2K16 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

53

Çocukluğumuzun vazgeçilmez ring dövüşlerinden bir tanesi olan bu oyun hemen hemen herkesin çocukluğunda SmackDown, RAW, WWE’den bir tanesini izlemiştir. Hal böyle olunca izlenme reytingleri fazla olmasından dolayı oyunları da peşi sıra geldi. Multiplayer oyun yapmaları da en yakın arkadaşlarımızla ezeli bir rekabete girmemizi ve kendi aramızda turnuvalar yaparak daha çok oyuncuya hitap ederek iyi bir çıkış yakaladı.
Evet gelelim oyunun özelliklerine; oyun 2016 da çıkmasına rağmen kendi yılında çıkan oyunlara göre daha düşük özellik isteyerek de rakiplerinden bir adım öne geçti. Zengin animasyonlarıyla değişen dinamikleriyle oyun gerçekmişcesine sizi içine çekiyor ve her oyundan sonra bir tane daha bir tane daha diyerek saatlerinizi bilgisayar başında geçmenizi sağlıyor. Bu türden oyun severlerin WWE 2K16 oyununu denemesini şiddetle tavsiye ederim.

WWE 2K16 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

En Düşük (minimum) Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows Vista SP2 (64 bit)
İşlemci: Intel i3 2105 / AMD Phenom X2 550
Bellek: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 44 GB
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 460 / AMD Radeon HD 5870 (1 GB)
Direct X: 11

  THE DWARVES SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Önerilen (maximum) Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 (64 bit)
İşlemci: Intel i5-3550 / AMD FX 8150
Bellek: 8 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: 44 GB
Ekran Kartı: NVidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon HD 7850 (2 GB)
Direct X: 11

Evet arkadaşlar oyunun sistem gereksinimleri bu şekilde. Kafanıza takılan bir şey olursa yada sormak istediğiniz yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Not: Soru sormadan önce ekran kartı, işlemci modeli,apu sisteme sahipseniz anakart modeli ve ram kapasitesi hakkında eksiksiz bilgi verirseniz, daha düzgün bir şekilde size yardımcı olabiliriz.

Bir önceki yazımız olan POİNT BLANK SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde point blank hangi pc kaldırır, point blank için bilgisayar özellikleri ve point blank için pc özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*