Anasayfa / HABERLER / UBİSOFT’DAN 3 YENİ VR/(SANAL GÖZLÜK) OYUNU!!

UBİSOFT’DAN 3 YENİ VR/(SANAL GÖZLÜK) OYUNU!!

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi Gamescom bu sene de tam hızıyla devam ediyor. Yeni oyunların ve duyuruların ardı arkası kesilmezken bir duyuruda bu sene “Watch Dogs 2” ve “For Honor” gibi oyunlar ile karşımıza çıkan Ubisoft kanadından geldi. Ubisoft bugün yaptığı duyuruda VR türünde 3 yeni VR türünde oyunun çıkış tarihlerini açıkladı. Bu oyunlar;


Eagle Flight: Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen oyun 18 Ekim – 20 Aralık 2016 tarihleri arasında tüm sanal gözlükler türleri için çıkarılmış olacak. Oyunda ise bir kartalın gözünden Paris semalarında uçuyoruz. Oyun, hem single player modu hemde “Avı ele geçirme” adlı multiplayer modu içeriyor.


Star Trek: Bridge Crew: Ubisoft’s Red Storm Entertainment tarafından geliştirilen oyun tüm VR türleri için 29 Kasım 2016 tarihinde çıkacak. Bu oyun ile bir yıldız filosunda Kaptan yada geminin bir mürettebatı olarak oynayabiliyorsunuz


Werewolves Within: Ubisoftun duyurusunu yaptığı son VR oyunu ise multiplayer oynanışa sahip olan ortaçağ temalı bir oyun. Oyunda kimin kurt adam olduğunu belirlemeye çalışıyorsunuz. Oyun tüm VR türleri için 6  Aralık 2016 tarihinde çıkış yapacak.


Evet arkadaşlar şimdilik gelişmeler bu şekilde. Yeni duyurular oldukça buradan yine sizlere duyuracağız. Herkese iyi oyunlar.

[table id=7 /]

Bir önceki yazımız olan BATTLEFİELD 1: YENİ OYNANIŞ VİDEOSU (+AT İÇERİR (GAMESCOM 2016)) başlıklı makalemizde battlefield 1, battlefield 1 çıkış tarihi ve battlefield 1 gameplay hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*