Anasayfa / HABERLER / STEAM KIŞ İNDİRİMLERİNDE KAÇIRILMAYACAK 10 OYUN

STEAM KIŞ İNDİRİMLERİNDE KAÇIRILMAYACAK 10 OYUN

Sponsor Reklam


Merhaba arkadaşlar. Her sene Aralık ayında yapılan Kış indirimleri sezonu bu senede dolu dolu başlamış durumda. Facebook hesabımızdan duyurduğumuz gibi indirimler dün gece saat 9:00 da dünya genelinde başladı.

Aşağıda ciddi indirimler sunan bu yılın en iyi tekliflerini topladık. Aralarında yeni oyunlar olduğu gibi popüler oyunlarda yer almaktadır.

1) Sid Meier’s Civilization V Complete (%92 indirim – 21.88 TL)

2K Games tarafından 2010 yılında piyasaya sürülen oyunun full paketine 21.88 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Önceki oyunlarda olduğu gibi şehir devletleri kurmanızı ve kurduğunuz bu devleti askeri, siyasi, diplomasi ve istihbarat da dahil olmak üzere bir çok farklı yönden yönetmenizi ve diğer oyuncular ile mücadele etmenizi sağlayan bu oyunun şuan 6. oyunu da piyasaya sürülmüştür. Ancak Civilization VI için %10 gibi çok küçük miktarda indirim söz konusu..

2) Valve Complate Pack  (%89 indirim – 38.57 TL)

İçinde Counter Strike Global Offensive, Half Life, Half Life 2 gibi valvenin ücretli bütün oyunlarını içeren bu pakete sadece 38.57 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

3) Watch Dogs (%70 indirim – 32.99 TL)

Ubisoft tarafından GTA serisine rakip olarak çıkarılan açık dünya temalı oyun kurgusu ve mekanikleri sayesinde çok fazla övgü almış ancak oyundaki fps düşmelerine neden olan optimizasyon sorunları ve oyunun basit kılan yapay zekası nedeni ile bir o kadar da eleştirilmişti. Ancak sonradan gelen güncellemeler ile optimizasyon sorunları düzeltilmiştir.

Oyun mekanikleri daha çok “hacking” üzerine olan açık dünya temalı bu oyun için 120.60 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

4) DOOM (%67 indirim – 72.27 TL)

Serinin son oyunu olan Doom 4 ile marsta yarım kalan maceramıza tam gaz devam ettiğimiz oyun sadece 72.27 TL ödeyerek oyuna sahip olabilirsiniz.

[irp posts=”642″ name=”DOOM 4 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ”]

5) Deus Ex: Manking Divided (%67 indirim – 49.16 TL)

DX serisinin son oyunu olan ve önceki oyundan iki sene sonrasında yaşanan olayları konu alan oyunu için sadece 49.16 ödeyerek sahip olabilirsiniz.

[irp posts=”2786″ name=”DEUS EX: MANKİND DİVİDED SİSTEM GEREKSİNİMLERİ”]

6) GTA V (%50 indirim – 89.50 TL)

Çıktığı anda milyonlarca satış yapan Grand Theft Auto serisinin son oyunu için sadece 89.50 TL ödeyerek yarı fiyatına sahip olabilirsiniz.

7) Tomy Clancys Rainbow Six Siege(%50 indirim – 65 TL)

Sponsor Reklamlar

Ubisoftun dünyaya en büyük katkılarından biri diyebileceğimiz oyun Division faciasının üstünü baya iyi bir şekilde kapadı. Benzer oyunlara göre sahip olduğu oyun mekanikleri ile ciddi bir fark yaratan, oyun içi unsurları ve grafikleri yönüyle kendini ispatlayan başarılı bir oyun diyebiliriz. Özellikle cs go gibi oyunlara göre kıyaslarsak hile kullanan oyuncu sayısı çok azdır. (Ubisoft demeyin alın oynayın)

8) The Witcher 3: Wild Hunt(%50 indirim – 29.99)

Bambaşka bişey ya. Grafikleri olsun senaryosu olsun insanı kendisine bağlayan böyle fazla oyun yok. Şimdi buraya döktürmek istemiyorum ama bu oyunu alın oynayın pişman olmıcaksınız.. Oyunu bitirdiğiniz halde oyundan çıkamıyorsunuz öyle bişey..

[irp posts=”1034″ name=”THE WİTCHER 3 WİLD HUNT SİSTEM GEREKSİNİMLERİ”]

9) Watch Dogs 2 (%33 indirim – 120.60 TL)

Yukarıda bahsettiğimiz üzere ilk oyunu ile GTA serisine rakip olarak görülen ancak optimizasyon sorunları ve düşük yapay zeka algoritması nedeni ile oldukça eleştirilen oyun serinin ikinci oyunu ile eksikliklerini büyük ölçüde tamamlamış durumda. Oyun mekanikleri daha çok “hacking” üzerine olan açık dünya temalı bu oyun için 120.60 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

[irp posts=”1402″ name=”WATCH DOGS 2 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ”]

10) Steep (%33 indirim – 120.60 TL)

Alp dağlarında çeşitli extreme spor türlerini yapmanıza imkan sağlayan bu açık dünya temalı spor oyununa 120.60 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz. Oyun yakın zamanda çıktığı için yapılan indirimin düşük olması gayet normal bir durum

[irp posts=”4434″ name=”STEEP SİSTEM GEREKSİNİMLERİ”]

Bonus: Dark Souls III(%50 indirim 89.50) 

The witcher serisini seven herkesin oynaması gereken bir oyun. Tabi witchera göre çok daha zor oyunda ilerlemek ancak oyunda harcadığınız her güne her saate her dakikaya değecek emin olun. Hem senaryosu hemde grafikleri olsun sizi bilgisayar başına kitleyebilecek bir oyun.

Ancak baya bir el becerisi istediğinin altını çizeyim. Yukarıda zor dedik çünkü hakikaten zor. Eğer doğru yerde doğru hamleyi yapmazsanız bazen saatlerce oynamanızın hiç bir anlamı kalmıyor, öldüğünüzde bilgisayarı parçalama istediğiniz geliyor falan 😀

[irp posts=”126″ name=”DARK SOULS 3 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ”]

Evet arkadaşlar yukarıda steamda yaptığımız saatlerce araştırmanın ardından bulabildiğimiz güzel indirimleri ve güzel oyunları topladık. Umarım satın almayı düşünenlere en azından bir fikir verebilmişizdir. Herkese iyi oyunlar.

 

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES: 7. SEZON SENARYOSU [TÜRKÇE] başlıklı makalemizde game of thrones 7. sezon spoiler, game of thrones 7. sezon spoiler türkçe ve game of thrones 7. sezon teorileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum

  1. skype bak bi hocam acil

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.