Anasayfa / HABERLER / SPACE HULK DEATHWİNG’DEN 17 DAKİKALIK OYUN VİDEOSU

SPACE HULK DEATHWİNG’DEN 17 DAKİKALIK OYUN VİDEOSU

SPACE HULK DEATHWİNG’DEN 17 DAKİKALIK OYUN VİDEOSU

space-hulk-deathwing-sistem-gereksinimleri-gg

Focus Home Interactive ‘in dört gözle beklenilen Warhammer FPS oyunu Space Hulk Deathwing ‘in yakın zamanda internet platformuna sızan videosu seri bir şekilde silinmişti. Bugünse Focus Home Interactive gösterilen ilgiden memnun ki oyunun oynayışını gösteren videoyu resmi olarak oyun severlerin beğenisine sundu. 17 dakika süren bu video, Space Hulk Deathwing ‘in hikayesinin üstünde duruyor. Toplam 15 saatlik sunulması beklenen yapım Warhammer dünyasının hayranlarından tam not alacak bir yapıma benziyor.

Dark Angel ‘ın I. Bölüğünde Librarian olarak yer edineceğimiz oyun Space Hulk: Deathwing ‘de mükemmel güçleriz de bizi bekliyor olacak. Yapımın yayına sürülen 17 dakikalık fragmanı sizlerin beğenisine sunulmuştur.

Fragmanı sizlerle paylaşmadan önce son olarak space hulk deathwing sistem gereksinimleri ile ilgili yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

İyi seyirler , iyi oyunlar ..

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES: 7. SEZON SENARYOSU [TÜRKÇE] başlıklı makalemizde game of thrones 7. sezon spoiler, game of thrones 7. sezon spoiler türkçe ve game of thrones 7. sezon teorileri hakkında bilgiler verilmektedir.

  SPACE HULK: DEATHWİNG SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Bir Yorum

  1. mükemmel ötesi izlerken bile kendimden geçtim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*