Anasayfa / HABERLER / SNİPER: GHOST WARİOR 3 OPEN BETA DUYURULDU!

SNİPER: GHOST WARİOR 3 OPEN BETA DUYURULDU!

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi 4 Nisan 2017 tarihinde çıkış yapacak olan Sniper serisinin son oyunu Ghost Warior 3 için open beta geleceği yönünde açıklamalar yapılmıştı.

Dün ise CI Games tarafından yapılan resmi duyuru ile bugünden itibaren open beta kayıtlarının açıldığını ve 3 Şubatta ise katılım gösteren üyeler arasından seçilen kişilerin open betaya katılabileceğini açıkladı. Ancak yapılan duyuruya göre open beta sadece PC oyuncuları için gelecek arkadaşlar.

Firma neden böyle bir şey yaptı bilinmez ancak hem konsol hemde PC için çıkış yapacak bir oyunun bu kadar kısıtlı bir alanda open betaya açılmasının haksızlık olduğunu düşünüyoruz.

3 Şubat 2017 tarihinde gerçekleşecek open beta ile oyuncular Cut Off ve Blockout olmak üzere iki adet Single-Player görevlerini oynayabilecekler. Görevlerin içeriğine ilişkin olarakta bir takım bilgiler yayınlandı. Bunlar;

Cut Off: The Separatists adlı örgüt düşmanlarının hareketlerini izlemeyi sağlayan ayrıca uzak karakollarla iletişim kurma ve uyduları kontrol etme gibi özellikler sağlayan bir takım antenler kullanmaktadır.

Ana karakterimiz Jon’un görevi ise bu örgüte sızarak uydu sinyalini kesmektedir. Jon bu sırada düşmanlarının telsiz konuşmalarına da sızarak taktiksel bir avantaj sağlamaktadır. Bu görev sırasında Jon kardeşi Roberttan bilgi alabilmektedir.

Blockout: Yerel direnişçilerden biri olan Rotki Lions, Jon’a Gürcistan için çok önemli olan ve içinde savaş suçlularının isimlerinin yer aldığı bir listenin lokasyon bilgisini verir.

Ivan Krustchev’in elinde olan listeye ulaşmak isteyen Jon çeşitli yöntemler ile hedefini haklaması ve listeyi alması gerekmektedır.

Oyunun beta sürümü şimdilik sadece bu iki görevi içeriyor. Eğer sizde oyunu ilk oynayan oyunculardan biri olmak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz link üzerinden open beta için başvuruda bulunmalısınız.

Open Beta Başvuru 

Oyunun tam sürümü ise yukarıda bahsettiğimiz üzere 4 Nisan 2017 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için çıkış yapacak. Açık dünya temalı olan ve co-op desteğine sahip olan oyun için aşağıdaki link üzerinden gereken sistem gereksinimlerine bakabilirsiniz.

  SNİPER: GHOST WARRİOR 3 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Bir önceki yazımız olan GTA SAN ANDREAS HİLELERİ (ŞİFRELER) başlıklı makalemizde gta 2 hileleri, gta sa şifreler ve gta san andreas bilinmeyen hileler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*