Anasayfa / MOBİL / SELFY KAMPANYASI(TÜRK TELEKOM) NEDİR ? NASIL ÜYE OLUNUR ?

SELFY KAMPANYASI(TÜRK TELEKOM) NEDİR ? NASIL ÜYE OLUNUR ?

xqneppy

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Türk Telekomun başlattığı bu dev kampanya nedir, nasıl üye olunur, ne işe yarar ve sair aklınıza gelebilecek bütün soruları yanıtlayacağı

Selfy Nedir ? Kimler Yararlanabilir ?

Sadece Türk Telekom kullanıcılarına özel olan olan bu kampanyadan faydalanmak için öncelikle 7 ile 25 yaş arasında olmanız gerekiyor. Kampanya sadece gençleri kapsıyor. İçeriğinde ise ücretsiz aboneliklerden tutun operatör adınızı değiştirmeye kadar birbirinden farklı bir çok fırsat sizleri bekliyor arkadaşlar. Bunları birazdan aşağıda tek tek tanıtacağız.

Selfy’e Nasıl Üye Olunur ?

Türk Telekom bu noktada 3 farklı seçenek sunuyor, bunlardan istediğinize başvurarak kampanyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

 1. “SELFY” yazıp “4545”e ücretsiz olarak atacağınız mesaj ile üye olabilirsiniz. (Keza TC kimlik bilgilerinizi yine ayn şekilde “4545”e göndererek de üye olabilirsiniz.)
 2. Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak (444 1 444) telesekreter yardımı ile üye olabilirsiniz.
 3. Herhangi bir Türk Telekom şubesine başvurarak da üye olabilirsiniz.

Selfy Ne işe Yarar ? (Tüm kampanyalar 22 Eylül – 31 Aralık 2016 Tarihleri arasında geçerli)

 1. Operatör adınızı değiştirebilirsiniz. Bunun için Öncelikle “DEGISTIR” + istediğiniz adı yazarak “4545”e mesaj atıyoruz. (Örneğin “DEGISTIR GG MY FRİEND”). Ancak yazacağımız bu ad 15 karakterden daha fazla olamaz aksi halde yeni isim girmeniz için tekrar mesaj alırsınız. 15 karakter yada altı olan operatör adımızı gönderdikten sonra gelen mesaja (Bilgilendirme mesajı olan değil daha sonradan gelen) “ONAY AVATAR” yazarak cevap veriyoruz. Ardından gelen bilgilendirme mesajından sonra telefonumuzu aç kapa yapıyoruz. Hepsi bu kadar artık kendi operatör adınızı kullanabilirsiniz.
 2. KFC’de 1 Zinger Menü alana ikincisi bedava. Peki bu kampanyadan nasıl yararlanacağız ? Tek yapmanız gereken “KFC” yazıp “5062” ye göndermek. Ayrıca bu kampanyadan yemeksepeti üzerinden yaptığınız siparişlerde de yararlanabilirsiniz. (Mesajı gönerdiğimizde bize bir şifre gelicek bu şifreyi satış elamanına söylemeniz yeterli, yemeksepetinden yaptığımız siparişlerde ise şifreyi “indirim kodu” bölümüne giriyoruz.)
 3. TİVİBU GO Sinema Paketi 3 ay bedava. Peki nasıl bu kampanyadan yararlanacağız ? Tek yapmanız gereken “TIVIBU” yazıp “5062” ye göndermek. Ardından gelen mesajla ücretsiz olarak kullanabileceğiniz id ve şifre size bildirilecek. Dikkat etmeniz gereken bir husus ise Tivibu paketinde sadece normal içerikler ücretsiz arkadaşlar kırmızı halı içeriklerinde ayrıca ödeme yapmanız gerekiyor.
 4. Türk Telekom Müzik Premium üyelik 3 ay boyunca ücretsiz. Peki nasıl kampanyadan yararlanacağız? “MUZIK” yazıp “5060” a gönderiyoruz hepsi bu kadar. Ardından istediğiniz müziği ücretsiz olarak dinleyebilir ve indirebilirsiniz. Ancak hali hazırda premium üyeliğiniz varsa bu kampanyadan yararlanamazsınız.(Not: Arkadaşlar 3 aylık süre dolduğunda üyeliğiniz otomatik olarak devam etmeyecek, devam edip etmemesine siz karar vereceksiniz.)
 5. Caffe Nero’da bir kahve aldığında ikincisi ücretsiz.  Peki nasıl kampanyadan yararlanacağız ? “NERO” yazıp “5062”ye göndererek şifreni alabilirsin. Bir şifreyi kampanya boyunca günde sadece 2 kere kullanabilirsin. Hızlı feribotlarda yer alan caffe nerolar kampanya kapsamı dışındadır.
 6. Markafoniden yapacağınız alış verişlerde 15 TL indirim.  Peki nasıl kampanyadan yararlanacağız ? “MARKAFONI” yazıp “5062” ye göndererek şifreni alabilirsin. Kampanyadan yararlanabilmek için 75 TL  ve üzeri alış veriş yapmanız gerekmektedir ve sadece tek bir alış verişte kullanabilirsiniz. Kampanya diğerlerinden farklı olarak 30 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.
 7. Turk Telekom Wifi servislerinde 300 dakika ücretsiz internet.  Peki nasıl kampanyadan yararlanacağız ? ” SELFY WIFI” yazıp “5060”a gönderiyoruz. ardından gelen kullanıcı adı ve şifreyi kullanarak girş yapıyoruz. Bu link üzerinden Turk Telekom Wifi noktalarını öğrenebilirsiniz.
 8. Tüm selfylilere “sinavuzmani.net”e yıllık üyelik sadece 2tl. Peki nasıl kampanyadan yararlanacağız ? “SINAV” yazıp “5060” a gönderiyoruz ve gelen şifreyi kayıt olurken indirim kodu bölümüne giriyoruz.

Evet arkadaşlar sizde bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız yukarıda ne yapmanız gerektiğini detaylı bir şekilde anlattık. Kafanıza takılan bir şey olursa yada merak ettiğiniz, bize yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Herkese iyi günler.

Bir önceki yazımız olan CLEAN MASTER NEDİR ? NASIL KULLANILIR ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*