Anasayfa / HABERLER / RESİDENT EVİL 7’DEN YENİ OYNANIŞ VİDEOSU!! (GAMESCOM 2016)

RESİDENT EVİL 7’DEN YENİ OYNANIŞ VİDEOSU!! (GAMESCOM 2016)

Merhaba arkadaşlar, Gamescom tüm hızıyla devam ederken bizlerde sizi yeni çıkan haberlerdan, fragmanlardan ve gameplaylerden haberdar etmeye devam ediyoruz.

Bir gameplay videosu da Resident Evil serisinin yeni oyunu olan Biohazard için geldi. Capcom tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülecek olan oyun 24 Ocak 2017 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One içn çıkış yapacak.

Fps oynanışa sahip olan ve hayatta kalma üzerine dayalı olan oyunumuzda hangi türde silahlarında kullanılacağı belli oldu arkadaşlar. Tabanca, pompalı, lav silahları ve patlayıcılar olmak üzere oyunda kullanabileceğimiz toplamda 4 tür silah var.

Oyun mekanikleri ise önceki oyunlar ile aynı olacak. Yine dar bir vizyona sahip bir şekilde oynayacağız. Yani yaratıkları öyle 10 metre öteden görmek yok, gördüğümüz gibi dalıyoruz mevzuya. Zaten Residint Evil serilerinde gerilimi sağlayan asıl şeyde bu.Evet arkadaşlar şimdilik gelişmeler bu şekilde. Yeni haberler çıktıkça sizler ile buluşturmaya devam edeceğiz. Herkese iyi oyunlar.

[table id=7 /]

Bir önceki yazımız olan UBİSOFT'DAN 3 YENİ VR/(SANAL GÖZLÜK) OYUNU!! başlıklı makalemizde sanal gözlük, sanal gözlük oyunları ve ubisoft vr games hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*