Anasayfa / PC / PREY SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

PREY SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Dishonored, Doom, Skyrim ve Fallout 4 gibi efsane oyunların sahibi Bethesda‘nın yeni oyunu Prey için gereken sistem gereksinimlerini açıklayacağız.

2016 yılında düzenlenen E3 konferansında nefes kesen fragmanı ile dikkatleri üstüne çeken Prey’in çıkış tarihi konusunda henüz net bir bilgi verilmese de 2017 yılında PC & PS4 ve Xbox One platformlarında çıkış yapacağı söyleniyor.

FPS(First person shooter) ve RPG (Role playing game) oynanışa sahip olan oyunda, oyuncular Morgan Yu adlı bir astronotu canlandıracak. Oyun başında oyuncular cinsiyet de dahil olmak üzere bir takım özelleştirmeler yapabilecek. Oyunda çeşitli nesnelerin suretine bürünebilen karanlık güçlere sahip “Typhon” adlı uzaylılara karşı hayatta kalma mücadelesi vereceğiz. Ve tabiki bu savaş bir uzay istasyonunda gerçekleşecek yani oyun boyunca yerçekimsiz bir ortamda özgürce hareket edeceğiz.

Birde oyunun senaryosunda Typhonlar aslında 70 yıldır varlığı bilinen istilacılardır ve insanlar bu uzaylılara karşı mücadele vermektedir. Hatta bilim adamları Typhonlar üzerinde yaptığı deneyler sonucu Neuromod adlı bir ilaç üretirler. Bu ilaç insana Typhon benzeri doğa üstü güçler vermektedir. Bizim canlandırdığımız Morgan Yu karakteride Neuromod kullanıcısı doğa üstü güçlere sahip insanlardan biridir.

  TOM CLANCY'S THE DIVISION SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Oyundaki çevre faktörüne gelirsek, dar olsa da kısmi bir açık dünya olanağı sağlandığını söyleyebiliriz. Görevler sırasında uzay istasyonu içerisinde rahatlıkla dolaşabiliyorsunuz. Ayrıca haritada gözükmeyen bir takım gizli geçitlerde mevcut. Oyuncular ilerledikçe bu geçitleri keşfedecek ve kullanmaya başlayacak.

Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıda yer alan tanıtım fragmanını izleyebilirsiniz.

PREY SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i5-2400 3.1GHz Core i7-3770 4-Core 3.4GHz
Amd İşlemci FX-8320 FX-8350
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 670 GeForce GTX 970 4GB
AMD Ekran Kartı Radeon HD 7870 Radeon R9 290
RAM 8 GB 8 GB
İşletim Sistemi Win 7 (64) Win 7 (64)
DirectX DirectX 11 DirectX 11
Saklama Alanı 55 GB 55 GB

Evet arkadaşlar oyun için gereken sistem gereksinimleri bu şekilde. Kafanıza takılan bir şey olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan BATTLEFİELD HİLE KOMUTLARI başlıklı makalemizde battlefield 4 hileleri, battlefield hileleri ve battlefield oyun hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

  BATTALİON 1944 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*