Anasayfa / MOBİL / PEWDİEPİE’S TUBER SİMULATOR NEDİR ? NASIL OYNANIR ?

PEWDİEPİE’S TUBER SİMULATOR NEDİR ? NASIL OYNANIR ?

pewdiepie-tuber-simulatorgg

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda daha çıkar çıkmaz bir milyonun üstünde kişi tarafından indirilen PewDiePie’s Tuber simülatorü tanıtacağız .Ve tabiki uygulamanın linkinide verdik.

Önce PewDiePie kimdir bundan başlayalım. Başlarda bilgisayar oyunlarına ilişkin (özelliklede korku türünde) videolar çekerken şimdilerde daha çok vlog videolarına yönelmiş, yakışıklı isveçli bir youtuberdir. Hem kendi tarzı eğlenceli – duygusal yönü nedeniyle aboneleri tarafından sevilen ve sıkı bir şekilte takip edilen youtuberimizin gerçek adı ise Felix Arvid Ulf Kjellbergdir. Şuana kadar youtubede abone sayısı konusunda rekor üstüne rekor kırmıştır, an itibariyle 48.280.628 aboneye sahiptir.

Oyunumuzda ise bir youtuber gibi davranıyoruz yani kendi youtube kanalımız var ve bu kanalı geliştiriyoruz. Kanalımızı geliştirdikçe yaşadığımız odaya yeni eşyalar alabiliyor, kendimizi geliştirebiliyoruz. Amacımız ise tabiki bu efsane youtuberi, PewDiePie’yi alt etmek.

Oyun PewDiePie’ninde katılarıyla Outerminds tarafından geliştirilmiş olup hem playstore hemde appstore üzerinden indirebilirsiniz.

 

Evet arkadaşlar oyun bu şekilde. Kafanıza takılan bir şey olursa yada merak ettiğiniz yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan GOOGLE'DEN YENİ TELEFON : PİXEL XL başlıklı makalemizde google pixel, google pixel çıkış tarihi ve google pixel fiyatı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum

  1. arkadaşa nasıl eşya yollanır söylermisin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*