Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / ONE SOLE PURPOSE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

ONE SOLE PURPOSE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ


Merhaba arkadaşlar bu yazımızda 7 Mart 2017 tarihinde çıkış yapacak olan One Sole Purpose için gereken minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini tanıtacağız.

Bilim kurgu türünde bir oyun olan One Sole Purpose bunun yanında aksiyon ve korku unsurları da içeren birinci şahıs oyunudur. Oyuncuların ilgisini cezbetmek ve eğlenceli bir oyun deneyimi sunmak amacıyla oyunculara zaman, boyut değiştirme ve ışınlanma gibi çeşitli yetenekler verilmiştir. Sıradışı bir çevre unsuru vardır. Oyun dünyası müthiş bir detaycılıkla oluşturulmuştur.

Oyuncular gezegenler ve uzay istasyonları arasında seyehat edebilir farklı dünyalara ait ırklar ile mücadele edebilir. Oyunda seyahati kolaylaştırmak amacıyla oyuncuya çeşitli araçlar sunulmuştur.

Oyunun senaryosunda ise Sameer adlı bir karakteri canlandırıyoruz. Karakterimizin öyle ahım şahım bir özelliği olmasa da kardeşimiz dünyaca meşhur bir mühendis. Ancak kardeşimiz Michael ortalardan kayboluyor ve bizde hükümetten onu aramasını istiyoruz. İşte tam bu sırada karakterimiz garip garip sesler duymaya ve garip garip şeyler görmeye başlıyor ve insanoğlunu kendilerinin yarattığını iddia eden bir ırka ait insan benzeri bir uzaylı ile temasa geçiyor. Gittikçe aklını yitiren karakterimiz delirmeden önce kardeşi Michaeli bulmak için yola koyuluyor.

  STYX: SHARDS OF DARKNESS SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan fragmanı izleyebilirsiniz.

 

 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core 2 Quad Q6600 Core i5-6400
Amd İşlemci Phenom 9900 FX 8350
NVİDİA Ekran Kartı GTX 750 Ti GTX 970
AMD Ekran Kartı R9 270X R9 390
RAM 2 GB 12 GB
İşletim Sistemi Win 7 64 Win 10 64
DirectX DirectX 11 DirectX 11
Saklama Alanı 60 GB 60 GB

Evet arkadaşlar oyun için gereken sistem gereksinimleri bu şekilde. Kafanıza takılan bir şey olursa yada merak ettiğiniz yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan RESIDENT EVİL 2 REMAKE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde re2, re2 sistem gereksinimleri ve resident evil 2 için bilgisayar özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*