Anasayfa / GENEL / OCEANHORN’UN NİNTENDO SWİTCH İÇİN GELECEĞİ DUYURULDU

OCEANHORN’UN NİNTENDO SWİTCH İÇİN GELECEĞİ DUYURULDU

The legend of Zelda ile benzer mekaniklere sahip rol yapma oyunu olan Oceanhorn’un bu yıl içerisinde Nintendo Siwtch için çıkış yapacağı duyuruldu.

FDG Entertainment tarafından çıkarılan ve 2016 yılında bir milyon üzeri satış yapan oyunun Nintendonun yeni oyun konsolu için çıkış yapacağı yönünde iddialar vardı. Ancak iddialara yanıt gecikmedi. FDG Entertainment resmi twitter üzerinde verdiği aşağıdaki yanıt ile Oceanhorn’un Nintendo’nun yeni oyun konsolu olan Switch için çıkış yapacağını kesinleştirdi.

Soruyu soran arkadaş ile FDG Entertainment arasında geçen diyalog şu şekilde;

+ Oceansın Nintendo Switch için çıkış yapacağını söyleyebiliriz, değil mi ?

– Evet bu yılın sonlarına doğru Oceanhorn, Nintendo Switch için çıkış yapacak. Switch’in yüksek performansı sayesinde mükemmel bir şekilde oynanılabilecek.

FDG Entertainmen’in yapmış olduğu bu açıklama ile Oceanhorn’nun Switch oyun konsolu için çıkacağı kesinleşmiş olduğu. Atılan tweet ile belirtildiği üzere Switch gibi güçlü bir oyun konsolunda keyifli bir oyun bizi bekliyor.

Evet arkadaşlar şimdilik gelişmeler bu kadar. Yeni haberler oldukça buradan sizlere duyuracağız. Herkese iyi oyunlar.

 

Bir önceki yazımız olan GTA SAN ANDREAS HİLELERİ (ŞİFRELER) başlıklı makalemizde gta 2 hileleri, gta sa şifreler ve gta san andreas bilinmeyen hileler hakkında bilgiler verilmektedir.

  NİNTENDO SWİTCH İÇİN ÇIKIŞ YAPACAK OYUNLAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*