Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / NİER: AUTOMATA SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

NİER: AUTOMATA SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Nier serisinin yeni oyunu Automata için gereken minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini tanıtacağız.

PlatiniumGames tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından piyasaya sürülecek olan oyunun 2017 yılı içinde çıkış yapması bekleniyor. PS4 için Şubat – Mart ayları arası bir çıkış tarihi verilmiş olsa da PC için henüz net bir çıkış tarihi söz konusu değil.

Senaryo dördüncü oyundan sonrasında yaşananları konu alıyor. İşgalin ardından Aya sığınan insanlık istilacılar ile savaşmak için YoRHa adlı anroid savaşçılar üretiyor. Hiçbir duygusal davranış göstermeyen ve kendilerine özel isimleri olmayan bu android savaşçılar ile istilacılar arasında geçen savaş ön planda.

Karakterimiz ise 2B adlı kadın bir android savaşcı. Diğerlerinden ayrılan özelliği ise az da olsa duygusal davranışlar gösterebilmesi. Yine bunların dışında ana karakterimize etki eden bir çok yan karakter mevcut.

Oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıda yer alan demo oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

 

NİER: AUTOMATA SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core i5-4460 3.2GHz Core 2 Quad Q8200 2.33GHz
Amd İşlemci FX-6300
FX-8370E
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTX 760 GeForce GTX 960
AMD Ekran Kartı
RAM 6 GB 8 GB
İşletim Sistemi Win 7 64 Win 7 64
DirectX DirectX 11 DirectX 11
Saklama Alanı ? GB ? GB
  H1Z1: KİNG OF THE KİLL SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Evet arkadaşlar oyun için gereken sistem gereksinimleri bu şekilde. Kafanıza takılan bir şey olursa yada merak ettiğiniz yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan RESIDENT EVİL 2 REMAKE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde re2, re2 sistem gereksinimleri ve resident evil 2 için bilgisayar özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*