Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / METAL GEAR SURVİVE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

METAL GEAR SURVİVE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Metal Gear serisinin yeni oyunu olan Survive için gereken sistem gereksinimlerini tanıtacağız. Gizli görevler peşinde koşacağımız oyun net tarihi açıklanmasa da bu sene yapılan Gamescomda  Konami oyunun 2017 yılı içerisinde geleceğini duyurdu.

Etkileyici grafiklere ve farklı mekaniklere sahip olan oyun, standart tip silahların yerine yeniden dizayn edilmiş bir çok farklı türde silahları içeriyor. Sadece ateşli silahlar değil ok ve yay kullanacağımız geleneksel silahlar dahi mevcut.

survive2

Konaminin oyun hakkında yaptığı önemli duyurulardan biride oyunu daha ilgi çekici hale gelmesini sağlayan co-op desteğinin bulunması, bu sayede daha zevkli bir multiplayer tecrübesinin yaşanacağı aşikar. Tabi görevlerin zorluğuna kolaylığına göre daha çok kendini belli edecek olan co-op desteği her zaman oyuncuların bir tık daha fazla dikkatini çekmiştir.

Keza konamide oyunun tam bir takım oyunu gerektirdiğini, oyuncuların yekpare hareket etmeleri gerektiğini ve ancak bu sayede yaratıklara karşı hayatta kalabileceğini söylüyor. Zaten oyunun adından da anlaşılacağı üzere oyun hayatta kalma savaşı üzerine kurulu arkadaşlar.

  METAL GEAR: SURVİVE'DEN 15 DAKİKALIK OYNANIŞ VİDEOSU !

Aşağıda oyuna ait yayınlanan fragmanı paylaştık.Daha fazla bilgi edinebilmek için bu fragmanı da izleyebilirsiniz.

Evet arkadaşlar lafı daha fazla uzatmadan sistem gereksinimlerine geçelim.

METAL GEAR: SURVİVE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (Bit)
İşlemci: İntel Core İ5-4460 3.2 GHz / AMD FX-8320
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce  GTX 650 | 2GB / Radeon HD 5850 | 2GB
Ram: 4 GB
DirectX: 11
Kullanılabilir Alan: 28 GB

Maximum (Önerilen) Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 Bit)
İşlemci: İntel i7-4790 4-Core 3.6 GHz / AMD FX-9590
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 760 / AMD Radeon R9 280
Ram: 8 GB
DirectX: 11
Kullanılabilir Alan: 28 GB

Evet arkadaşlar oyunumuzun sistem gereksinimleri bu şekilde. Aklınıza takılan sorular olduğunda yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. İyi oyunlar.

[table id=7 /]

Bir önceki yazımız olan RESIDENT EVİL 2 REMAKE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde re2, re2 sistem gereksinimleri ve resident evil 2 için bilgisayar özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*