Anasayfa / PC / KİLLİNG FLOOR 2 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

KİLLİNG FLOOR 2 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

killing-floor-2-sistem-gereksinimleri-gg

Tripwire Interactive tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen Killing Floor, devam oyunu ile karşımızda. PS4 ve PC platformları için 18 Kasım 2016 tarihinde çıkış yapacak.

Survival moduna sahip ana oyunun senaryosunda ise Horzine Biotech’in hatası sonucu bir salgın virüsü türemektedir. Bu virüs inanılmaz bir hızla tüm Avrupaya bulaşarak virüsten etkilenen insanları zombileştirecek ve neredeyse bir ay içerisinde Avrupa çöküşe uğratacaktır. İnsanlar kargaşa içinde, hükümetler çökmüş, iletişim ise durma noktasına gelmiş, askeri birlikler ise sistemli olarak ortadan kaldırılmıştır. İnsanlar tem umudun kaçmak ve saklanmak olduğuna karar vermiştir.

Tam herşey bitti derken Horizone hatasını telafi etmek için sivillerden ve paralı askerlerden oluşan bir grubu bir araya getirir ve onların tüm ihtiyaçlarını karşılayarak Avrupa da bir operasyon merkezi kurar. Bu ekip (yani biz) salgının başladığı noktadan başlayarak bu salgına karşı mücadele etmeye başlar.

Oyun hem solo play hemde co-op desteği sunacak. Yani senaryo modunu ister tek başına ilerleyebiliriniz. İsterse de 6 arkadaş bir araya gelerek oynayabilirsiniz.

Killing Floor 2 de hem yeni yaratıklar(salgına uğramışlar) hemde önceki oyunda oyuncular tarafından sevilen yaratıklar olacak. Ayrıca oyuna gelen yapay zeka iyileştirmelerinin de etkisi ile artık yaratıklar ile savaşmak eskisinden çok daha zor olacak. Değişikliğin sadece can ve saldırı değerlerine yönelik olduğunu sanip hataya düşmeyin. Önceki oyuna göre yaratıklar sizi öldürmek için daha farklı yollar, stratejiler deneyecek daha farklı saldırı animasyonlarına sahip olacak.

Oyun içerisindeki önemli değişikliklerden biride yakın dövüş – yani bıçak bıçağa olan saldırı türü alanında. Oyuncular artık daha farklı saldırı türleri yapabilecek, Zedlerin kemiklerine karşı hasar verebilecek. Hasarın boyutuna göre onları sakatlayabilecek.

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan gameplay videosunu da izleyebilirsiniz.

 

KİLLİNG FLOOR 2 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core 2 Duo E8200 2.66GHz Core 2 Quad Q9550 2.83GHz
Amd İşlemci Phenom II X2 545 Phenom II X4 955
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTS 250 GeForce GTX 560 SE (OEM)
AMD Ekran Kartı Radeon HD 4830 512MB Radeon HD 6950
RAM 3 GB 4 GB
İşletim Sistemi Win 7 (62) Win 7 (64)
DirectX DirectX 9 DirectX 9
Saklama Alanı 10 GB 10 GB

Evet arkadaşlar oyun için gereken sistem gereksinimleri bu şekilde kafanıza takılan bir şey olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan BATTLEFİELD HİLE KOMUTLARI başlıklı makalemizde battlefield 4 hileleri, battlefield hileleri ve battlefield oyun hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*