Anasayfa / TELEFON / İPhone 8 Ne Zaman Çıkacak ?

İPhone 8 Ne Zaman Çıkacak ?

İPhone 8 Ne Zaman Çıkacak ?

Telefon meraklılarını sevindirecek bir haber sizlere bilgi sunmaktayız. Bu yıl içerisinde üç tane telefonu piyasaya sürmeyi hedefleyen iPhone, kullanıcıları için sene içerisinde iPhone 7S ve iPhone 7 Plus’ın kotrollerini yaparak piyasada yerlerini almasını sağlamıştır.

iPhone 7S ve iPhone 7 Plus’ın ön incelemesi ve kullanıcılar tarafında çok memnun kalındığı yönünde internet sitelerinde ve forumlar da çok çeşitli anketler ve yorumlar yer almaktadır. Kullanıcıların merakla beklediği marka olan ve dünya üzerinde çok fazla kullanıcıya hizmet veren, marka kalitesinden ödün vermeyen iphone son çıkarttığı  iPhone 7S ve iPhone 7 Plus’ın ardından yeni bir telefon daha çıkaracağını duyurmaktadır. İPhone 8 ne zaman çıkacağı konusunda kesin bilgiler olmamakla beraber Apple Eylül ayında düzenleyeceği kuruluşun 10. yılına özel bir sürpriz tarih ile karşımıza gelebilir. İlerleyen zamanlarda tarih konusu netleşince sizlere paylaşacağız elbette.

iPhone kullanıcılarının merakla beklediği İPhone 8 özelliklerinin ne olacağı, fiyatının ne kadar olacağını ve telefonun Türkiye’ye geliş tarihleri konusunda siz değerli takipcilerimiz için araştırmalarımızı yaptıktan sonra en doğru bilgiler ile sayfamızda sizlerle paylaşacağız.

  iPhone 8 Değil, iPhone X ile Tanışabiliriz

İPhone 8 özelliklerinde biraz bahsedecek olursak eğer yeni çıkan telefondan edindiğimiz bilgilere göre amoled ekran, kavisli ekranları, home düğmesi olmayan ve cam arka yüzlü tasarımı olan bir telefon ile geleceğini açıklamaktadır. Ayrıca ekran boyutu olarakta 5,8 inç’lik  ekranla geleceği, üzerinde parmak izi tarayıcısı olacağı , entegre kulaklığa ve ön yüz kamerasına sahip olacağı söyleniyor.

Bir önceki yazımız olan 1000 TL'ye Kadar Telefon Önerileri 2017 başlıklı makalemizde 1000 tl altı en iyi akıllı telefon 2017, 1000 tl telefon önerisi ve 1000 tl ye telefon önerisi 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*