Anasayfa / TEKNOLOJİ / iPhone 8 Değil, iPhone X ile Tanışabiliriz

iPhone 8 Değil, iPhone X ile Tanışabiliriz

iPhone 8 Değil, iPhone X ile Tanışabiliriz

iPhone bu sene çıkaracağı üç model olarak belirlediği telefonlar arasında yer alan ve adının iPhone 8 olacağı telefonun sürpriz bir şekilde piyasalarda yerini alması beklenmektedir. Apple Eylül ayında kuruluşunun 10.yılına özel bir fuar ve tanıtım konsepti ile yeni çıkacak telefonun özelliklerini ve satış fiyatını orada duyuracağı söylentileri yer almaktadır.

Apple, yeni tasarım telefonu olan iPhone 8 ile bir ilke imza atmayı düşünüyor. Akıllarda soru işareti olarak bu sene tanıtacağı iPhone’un adında büyük bir değişikliğe gidebilir mi?  Farklı bir tasarım ve model numarası ile kullanıcıların karşılarına gelir mi. Dediğimiz gibi Eylül ayında 10.yılını kutlamak için düzenlenecek olan fuar da telefonun adını duyuracaktır. Bizim tahminlerimiz ise bu iddiaya göre yeni çıkacak olan telefonun iPhone 8 Değil, iPhone X olabileceği yönünde. Bu şekilde haberler ve söylemler internet ve sosyal medya üzerinde çokça yer almaktadır. Kuruluşuna özel bu ismi verebilir ve meraklılar için seriyi bozarak iPhone X adını verebilir.

Bizler de gelişmeleri yakından takip ederek siz teknoloji ve telefon meraklıları için yeni haberlerden ve gelişmeleri sizlere aktararak bilgilendirmeye çalışıyoruz. Yeni çıkan telefon ve ürünlerden haberdar olmak için lütfen bizi takipte kalın.

  İPhone 8 Ne Zaman Çıkacak ?

Bir önceki yazımız olan MOBA, MMO VE FPS OYUNLAR İÇİN EN İYİ 5 OYUN FARESİ (MOUSE) başlıklı makalemizde en iyi oyun mouse, gelişmiş oyun mouse ve hp oyun mouse hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*