Anasayfa / GENEL / EVE ONLİNE İNCELEME
eve online
eve online

EVE ONLİNE İNCELEME

eve online

13 Sene önce çıkan ve geniş bir kitleye sahip olan EVE Online oyunu artık ücretsiz olarak oyun severler için oynama imkanı verildi.

CCP Games ‘in yapımını üstlendiği oyun 2003 yılında sevenleriyle ilk tanıştıktan sonra büyük bir kitle ve beğeni sağlayan oyun F2P olarak ücretsiz bir şekilde kullanıcılarla buluşturuldu.,

13 senedir süregelen EVE Online büyük kitlenin aylık belirli bir ücret ödeyerek devam ettiği sağlam bir kemik kitleden oluşan oyunun büyük ölçüde oyuncusu bulunuyor. Geçen zaman içerisinde yeni evrenler açarak oyuncu kitle ve heveslerini değiştirip daha farklı heyecanlarla hizmet veren EVE Online ücretsiz olarak oynama kararı alındı.

eve online

Oyunun free to play sürümünün oyunculara sunduğu özelliklere gelecek olursak; Alpha ve Omega isimli iki bölümden oluşuyor. Omega klonları ile aylık düzenli ödeme yapan kullanıcılarıyla beraber bilinen ne varsa oyun ile ilgili aynı şekilde devam eden, Alpha ile ilgili de F2P kullanıcılarını içeren, içerisinde yetenek setleriyle ve level ları biraz daha kısıtlı tutulan bir klon olarak belirlenmiş.

LEVEL tarafından bizlere sunulmuştur. Oyunu indirmek için P2F linkini kullanabilirsiniz. Yakında oyun ile ilgili daha çok bilgileri siz değerli okuyucularımıza sunacağız. İyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES: 7. SEZON SENARYOSU [TÜRKÇE] başlıklı makalemizde game of thrones 7. sezon spoiler, game of thrones 7. sezon spoiler türkçe ve game of thrones 7. sezon teorileri hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorumlar

  1. kolay gelsin inceledim de bence taktiksel bir durum var ortada. ücretsiz bir şekilde oyuna bağlayıp sonradan ücretli kullanıma geçmeye teşvik ediliyor bence.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.