Anasayfa / HABERLER / DEATH STRANDİNG HAKKINDA YENİ BİLGİLER !!

DEATH STRANDİNG HAKKINDA YENİ BİLGİLER !!

deathstranding2
Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi Kojimanın Konamiden ayrıldıktan sonra yapmış olduğu ilk oyun olan Death Stranding ilk olarak 2016 yılında yapılan E3 oyun fuarında duyurulmuştu. Kojima yayınlanan fragman dışında oyunun içeriğine ilişkin hiç bir açıklama yapmazken oyun ile ilgili bir çok teori öne sürülmüştü. Zaten fragmanı izleyen herkesin kafasında ister istemez bir şey dönmüştür. Resmen “teaser” gizeminde bir fragman ile karışımıza çıktı Kojima..

Şimdi de bir kaç aylık suskunluğun ardından oyun hakkında yeni bilgiler bizzat Kojima tarafından açıklandı arkadaşlar. Oyunun içeriğine ilişkin ser verilip sır verilmezken, mekaniklere ilişkin olarak oyunun açık dünya temalı ve co-op desteğinin olacağı, ayrıca oyunun 4K ve HDR gibi özellikler ile birlikte çıkış yapacağı açıklandı.

Birde Kojima içeriğe ilişkin fragmanda gördüğümüz balinalar ile ilgili olarak “Diğer bir dünyadan çıkıp bizim sahilimize vurmaları hakkında” şeklinde diyerek bu imgesel sahne hakkında ufak bir açıklamada bulundu.

Oyunun çıkış tarihi ise hala belli değil arkadaşlar. Gamespot oyunun 2017 de çıkacağını öngörürken kimi oyun portallarında ise 2018 den aşağı gelmeyeceği söyleniyor.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=i2nuHEGhwiw[/embedyt]

Şimdilik gelişmeler bu şekilde arkadaşlar. Yeni haberler çıktıkça yine buradan sizler ile paylaşacağız. Herkese iyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan BLİZZARD: OVERWATCH HAFTAYA ÜCRETSİZ!! başlıklı makalemizde overwatch, overwatch free ve overwatch ps4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.