Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / DAWN OF WAR III SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

DAWN OF WAR III SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

dawn_of_war_3_sistem

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Dawn of War 3’ü inceleyeceğiz ve arkasından sistem gereksinimlerini tanıtacağız. Evet arkadaşlar Dawn of War’ın son serisi resmen duyuruldu. 10 yıl önce çıkan Dawn of War zamanla ikincisi ve son olarakta üçüncüsü çıktı. Relic Entertainment tarafından geliştirilen oyun, THQ’nun iflas etmesi sonucunda muallakta kalmıştı. THQ’nun iflas etmesi üzerine Sega bünyesinden yayınladı. Fakat tam tarihi açıklanmadı.

Oyunun en can alıcı ve en büyük gelişmesi olarak Warhammer 40,000 Dawn of War 3 Türkçe olarak çıkacak. Oyun geçen oyunlar gibi strateji olacağı ve Ork, Eldar, Space Marine’lerde bulunuyor. Tabiki de daha fazla ırklarda yer alacak. Bize gösterilen tanıtım videosunda sadece bu üç ırkı göstermiş oldu. Şuanlık oyunla ilgili bu bilgilerden başka fazla bilgi yok yavaş yavaş oyunla ilgili haberler gelmeye devam ediyor. Söylediğimiz gibi oyunun tam tarihi belli değil, Steam’dan oynanacak oyun Steam üzerinden duyurulacak. Evet arkadaşlar şimdi de oyunumuzun tanıtım videosunu izleyelim ve sistem gereksinimlerine geçelim.

DAWN OF WAR 3 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64 bit)
DirectX: DirectX 11
İşlemci: Intel Core i3-560 3,3 GHz / AMD Phenom II X4 805
Ram: 8 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 950 (2 GB)
Kullanılabilir Alan: 45 GB

Maksimum(Önerilen) Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64 bit)
DirectX: DirectX 12
İşlemci: Intel Core i7-6700 4-Core 3.4 GHz / AMD FX-9590
Ram: 16 GB
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 980|4GB / AMD Redeon RX 480|4GB
Kullanılabilir Alan: 45 GB

Evet arkadaşlar gereken sistem özellikleri bunlar, kafanıza takılan bir şey olursa yorumlar kısmından bize sorabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar..

Bir önceki yazımız olan RESIDENT EVİL 2 REMAKE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde re2, re2 sistem gereksinimleri ve resident evil 2 için bilgisayar özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*