Anasayfa / OYUN / OYUN BUGLARI VE ÇÖZÜMLERİ / [ÇÖZÜM ] PALADİNS FİX HATASI [PLAY BUTONUNDA YAZAN FİX]

[ÇÖZÜM ] PALADİNS FİX HATASI [PLAY BUTONUNDA YAZAN FİX]

paladins-fix-hatas1i-gg

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Paladins oyun arayüzünü açtığımızda “play” butonu yerinde yazan”fix” hatasını nasıl çözeceğimizi anlatacağız.

Bu hatayı almanızın nedeni arka planda çalışan servis dosyalarının olması gerektiği gibi çalışmamasıdır. Hatanın çözümü oldukça basit sadece aşağıda gösterdiğim işlemi yapmanız yeterli.

 1. C > Program Files > Steam > steamapps > common > Paladins > Binaries > Redist yazan klasörü açıyoruz.
 2. Bu klasörün içinde yer alan “InstallHirezService.exe” adlı uygulamayı başlatıyoruz.
 3. Bilgisayardaki Hi’Rez servis dosyalarını siliyoruz.
 4. Sonra steam üzerinden Paladinsi açıyoruz ve Hi’Rez servis dosyalarının yeniden yüklenmesini bekliyoruz.
 5. Hepsi bu kadar.

Evet arkadaşlar hatanın çözümü bu şekilde. Kafanıza takılan bir şey olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan [ÇÖZÜM]PALADİNS: VERSİON MİSMATCH HATASI başlıklı makalemizde paladibs açılmıyor, paladins version mismatch ve paladins version mismatch hatası hakkında bilgiler verilmektedir.

  [ÇÖZÜM] PALADİNS: WAİTİNG FOR DOWNLOAD HATASI

7 Yorumlar

 1. Abi crash dialog hatasını nasıl çözeceğiz

 2. Admin Vivox Dll Hatası Veriyor Çözümünü Biliomusun ?

  • hasan

   vivoxsdk.dll hatalarının çoğu, eksik veya bozuk vivoxsdk.dll dosyalarıyla alakalıdır. vivoxsdk.dll harici bir dosya olduğundan, istenmeyen bir şeyin olması için mükemmel bir fırsat sağlar.
   Bilgisayarınızı düzgün kapatmamak ya da bilgisayarınıza virüs bulaşması, vivoxsdk.dll dosyasını bozabilir, ve bu da DLL hatalarına neden olabilir. vivoxsdk.dll dosyanız bozulduğunda, düzgün yüklenemez ve hata bildirimlerine neden olur.
   Diğer durumlarda, vivoxsdk.dll dosyası hataları, Windows kayıt defterindeki sorunlarla ilişkilendirilebilir. Bozuk DLL dosya başvuruları, DLL dosyanızın düzgün kaydedilmesini engelleyebilir ve size vivoxsdk.dll hatası verir. Bu bozuk kayıt defteri anahtarlarına, Windows kayıt defterinde başarısız yazılım yükleme ve kaldırmadan kalmış, kalan DLL dosya başvurusu, eksik DLL dosyası veya taşınan DLL dosyası neden olabilir.

   ÇÖZÜM OLARAK
   vivoxsdk.dll dosyasının “DLL indirme” sitelerinden indirilmesini önermiyoruz. Bu siteler, vivoxsdk.dll dosyasının resmi geliştiricisi tarafından onaylanmamış DLL dosyaları dağıtır ve bu dosyalar genellikle virüslü dosyalar ya da diğer kötü amaçlı yazılım dosyalarıyla birlikte paketlenir. vivoxsdk.dll dosyasının bir kopyası gerekirse, bu dosyayı doğrudan Sony Online Entertainment Inc. üzerinden temin etmeniz gerekmektedir.

 3. “Bilgisayardaki Hi’Rez servis dosyalarını siliyoruz.” yerini anlamadım öyle bir dosya yok ayrıca steamdan bağlanıyorum lütfen yardım

 4. InstallHirezService.exe yanlısıkla sıldım komple şimdi hiç girmiyor bu dosyayı yüklermisin

 5. allah razı olsun admın ellı tane sıte gezdım 3 saat ugrastım sayende oluyo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*