Anasayfa / OYUN / [ÇÖZÜM] PALADİNS DOĞRULAMA BEKLENİYOR HATASI

[ÇÖZÜM] PALADİNS DOĞRULAMA BEKLENİYOR HATASI

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda paladinsi açtığımızda karşımıza çıkan ve oyunun açılmasını engelleyen bu hatayı nasıl çözeceğimizi anlatacağız.

Öncelikle hata bazen oyunun açılışında kaynaklanan servera bağlanamama yüzünden kaynaklanabiliyor. Her ihtimale karşı paladinsi kapayıp steamdan çıkış yaparak tekrar giriş yapın. Yüksek ihtimal hata düzelecektir.

Eğer hata hala devam ediyorsa aşağıdaki işlemi yapıyoruz.

Önce paladins oyun arayüzünü açıyoruz. Aşağıda gösterdiğimiz “ayarlar” bölümüne tıklıyoruz.

screenshot_1

Ayarlar bölümü açıldıktan sonra gelen ekranda “Troubleshoot” (Sorun giderme) yazan bölüme tıklıyoruz.(Başka hata alırsanız her zaman bu bölümü kullanabilirsiniz. Eğer düzelmediyse site içi arama kısmında aratarak karşılaştığınız hatanın çözümünü bulabilirsiniz, servis dosyalarından kaynaklananlar da dahil sitemizde paladinste karşılaşılan tüm hataların çözümü mevcuttur.)

unable-to-find-steam-installations-error

Karşımıza gelen sorun giderme bölmünde, ekranda Paladins is ready to play (Paladins oynamaya hazır) yazısı gelene kadar bekliyoruz. (Saniyeler içinde geliyor)

unable-to-find-steam-installations-hatasi

Hepsi bu kadar, bu ekrandan çıkış yaptığınızda oyun kendiliğinden tekrar açılacaktır ve “Play” yazısı gelecektir.

(Not: Normalde yukarıda anlattığımız işlemi gerçekleştirdiğinizde hatanız düzelmesi lazım. Ancak hatayı almaya devam ediyorsanız. Sırası ile “Restart Service” ve Sorun giderme bölümünde en aşağıda baştan üçüncü buton olan “re-run prerequisites” butonuna tıklayın. Hatayı hala almaya devam ediyorsanız oyunu silip yeniden yükleyin. -Restart service dedikten sonra sorun giderme ekranından çıkın oyunu açmayı yeniden deneyin. Eğer yine açılmıyorsa re-run prerequisites seçeneğini kullanın-)

  PALADİNS İNCELEMESİ

Evet arkadaşlar hatanın çözümü bu şekilde. Malum Beta süreci olduğu için böyle hatalar ile karşılaşmanız normal. Eğer kafanıza takılan başka bir şey olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan BATTLEFİELD HİLE KOMUTLARI başlıklı makalemizde battlefield 4 hileleri, battlefield hileleri ve battlefield oyun hilesi hakkında bilgiler verilmektedir.

49 Yorumlar

 1. Bu oyun başlatma zamanında doğru şekilde doğrulanmadı diyor acil yardıme t abi be

 2. teşekkürler ile yaradı saol

 3. Adamsın reis hata geçen yine oldu işe yaradı çözüm.

 4. verdiğiniz çözüm işe yaramıyor ve oyunu silip yeniden yükleyin demek te gerçek bir çözüm değil. bilmiyorsanız çözüm uydurmayın biz de vakit kaybetmeyelim

  • Hasan Yalçın

   arkadaşım çözüm sen işe yaramayabilir ancak başka arkadaşlar da çözüm oldu. biz burada insanlara yardımcı olmaya çalışıyor hatanın elbette bir den fazla çözümü var biz de elimizde geldiği kadar hataları bulup çözmeye çalışıyor farklı yöntemler sunuyoruz. sen de eğer olmadıysa başka çözümler sunabilir sonuçta kişilerin bilgisayarından işletim sistemlerinden kaynaklı sorunlar da olabiliyor. senin aldığın hata tam olarak nedir onu belirtirsen eğer bizde yardımcı olmaya çalışırız.

 5. Bende paladins Önkoşulları kurulması Bekleniyor Yazıyor sorun gider e girilmiyor bile

  • Hasan Yalçın

   Kardeşim steama çık gir hala düzelmediyse paladinsi aç altta ayarlar ikonuna tıkla sorun giderme bölümüne gir orada ortadaki bölümde “paladins(ıvır zıvır) oynamaya hazır” yazana kadar bekle gelince de ekranı kapa tekrar otomatik olarak açılacak. restart service yazıyor ona tıklasana bi

 6. YAV KARDEŞ ön koşullar kuruluyor diyo kalıyor yardım et

 7. GG MY FRİEND CANDIR GERİSİ HEYECENDIR YAPTIM OLDU ADAMSINIZ <3

 8. 32rqwdjrhfsvd

  olmuyor ne yaptıysam olmuyor tekrar indirmekte istemiyorum oyun oynamaya hazır yazısı gelmiyoooorr
  servisi restartla dedim olmadı re-run denen şeyi yapıtm olmadı bekliyorum olmuyor check for updates dedim ol-mu-yooooooooooooooooooooooooooooooooooRRRRRRRRRRRRRRR

 9. Allah razı olsun kardeş

 10. dediğiniz şeyleri yaptım fakat o %0,0da kaldı ready demedi napabilirim

 11. Yasin Özgül

  Merhaba Sitenizi Yeni Gördüm Ve Çok Beğendim.Yanlız Bir hata Var Bende Yeni Bir sürüm Bekleniyor Diyor Fakat Hiç bir şey değişmiyor Napmam Lazım Acilen Yardım ederseniz Minnetar Kalırım.

 12. çok teşekürler abi adamsınız

 13. tşkler söylediğiniz gibi yaptım oldu

 14. abi paladins de bi hata var ss nasıl atcam

 15. abi üsteki yazılanları denedim ama hala olmuyo kafayı yiyiceğim bi çözüm bulun lütfen

 16. başla yerine hata yazıyo

 17. olmadı abi lütfen yardım et

  ha bide eğer transormice hilesi verirmisin
  .:) 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

 18. allah sizden razı olsun sanırım oluyo

 19. Sagol Kardesim

 20. işe yaradı

 21. bende olmuyor

 22. müdür önkoşulların kurulması bekleniyor diyor ne yapmam lazım

 23. Alper Yenentürk

  Kardeşim bende herşeyi yaptımda Insttalled Games kısmında şey yazıyor;
  Paladins(Steam)0.35.1340.8 , doğrulama bekleniyor
  Hep bu yazıda kalıyor ne yapıcam ya?

 24. Merhaba Ben Aziz;
  Maalesef oyun ekranında ayarlardan troubleshoot’a tıkladığımda oyun kapanıyor ve açılmıyor sorun neyden kaynaklı olabilir?
  -PC yeniden başlattım
  -Dosyaları doğruladım
  -Silip tekrr yükledim
  +PC WinXP

 25. kardeşim doğrıulama bekleniyor diyi kaliyor bi yardım edermisn türkçe oynuorum bi tekrar anlatırmsn iyi günler

  • Kardeşim steama çık gir hala düzelmediyse paladinsi aç altta ayarlar ikonuna tıkla sorun giderme bölümüne gir orada ortadaki bölümde “paladins(ıvır zıvır) oynamaya hazır” yazana kadar bekle gelince de ekranı kapa tekrar otomatik olarak açılacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*