Anasayfa / HABERLER / CoD WW2’den oyuncuları meraklandıran video yayınlandı

CoD WW2’den oyuncuları meraklandıran video yayınlandı

CoD WW2’den oyuncuları meraklandıran video yayınlandı

Oyun meraklılarının yıllar önce oynadığı oyun olarak bir ilklere damgasını vuran ve satış milyonları süren bir oyun olan Call of Duty World at War artık eski sistemine kaldığı yerden devam ediyor. 2. Dünya savaşını konu alan senaryosu ve hikayesi ile adeta o dönemde yaşanılan zorluk ve savaşı anlatan bir oyun olarak piyasaya sürülmüştü. Daha sonra oyunun serisi gelerek Call of Duty: Black Ops II oyununu piyasaya sürdü. Yapılan arge ve oyunculardan gelen yoğun talep üzerine tekrar eski senaryo sistemeni artık oyunların hissizleştiğine ve oyuncuların zevk almadıklarını belirterek bu konuda yeniden bir çalışma yapmışlar.


Activision, ünlü serisini köklerine döndüren Call of Duty World at War II’nin yeni videosu yayınladı. Bu videoda oyunun nasıl bir şekilde geliştirildiğini görebilirsiniz. Bir oyunun doğuşuna sahne olan bu videoda oyun geliştirme ve yapım aşamasının nasıl geliştiğine dair bilgiler yer almaktadır.

Birinci Dünya Savaşı, dünya genelinde en trajedik savaş olarak anılıyordu ancak hiç kimse bu tarz bir trajedinin daha büyük olarak bir daha yaşanacağını düşünmemişti” diyerekten başlayan bu videoda, oyunun geliştirici ekibi olan Sledgehammer Games‘in önemli sanat tasarımcıları, yönetmenleri ve yazarları, Call of Duty: WW2‘nin ne kadar etkili bir oyun olacağını anlatıyor.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=aBdsud-0i24[/embedyt]

Yeni oyunda yer alan özellikler ve oyun sistem gereksinimleri ile ilgili bilgileri elimize ulaşınca siz değerli oyun meraklıları ile paylaşacağız. Ayrıca henüz oyunun çıkış tarihine ait kesin bilgide yer almamaktadır. Oyunlardan gelen yorumlar üzerine bu oyun adeta eskiye bir dönüş ve yapılan onca emek ve çalışmanın karşılığı olarak eski günlerde ki gibi heyecan ve merakla beklenen bir oyun olma yolunda ilerlemektedir.

Bir önceki yazımız olan GAME OF THRONES: 7. SEZON SENARYOSU [TÜRKÇE] başlıklı makalemizde game of thrones 7. sezon spoiler, game of thrones 7. sezon spoiler türkçe ve game of thrones 7. sezon teorileri hakkında bilgiler verilmektedir.

Şunlarada bi bakın

Assassin’s Creed 4 Black Flag ücretsiz oldu!

Merhabalar değerli oyunseverler; Sizleri çok sevindirecek bir haber ile yine sizlerle birlikteyiz. Hiç şüphesiz seri …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.