Anasayfa / HABERLER / COD: İNFİNİTE WARFARE’DEN YENİ FRAGMAN!!

COD: İNFİNİTE WARFARE’DEN YENİ FRAGMAN!!

codfragman2

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi Infinity Ward tarafından geliştirilen ve Activison tarafından 4 Kasım 2016 tarihinde PS4, Xbox One ve PC platformlarında piyasaya sürülecek olan Call of Duty serisinin son oyunu İnfinite Warfare Playstation Store’da yanlışlıkla(!) gözükmesinin ardından bir süredir gündemde yerini koruyor. Özellikle ilk resmi fragmanının yayınlanmasının ardından oyun bir çok olumsuz eleştiri aldığı gibi youtubede ki tanıtım fragmanı 3.5 milyon eksi oy almış durumda, halen bu rakam büyümeye devam ediyor.

Bugünde İnfinite Warfare için Call of Duty’nin youtebede ki resme kanalında yeni bir fragman yayınlandı. Hikayeye ilişkin bir takım detayları içinde barından fragmanı aşağıda paylaştık. ( Jon Snow içerir. )

Şimdilik gelişmeler bu şekilde arkadaşlar. Yeni haberler çıktıkça yine burada sizler ile paylaşacağız. Herkese iyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan DEATH STRANDİNG HAKKINDA YENİ BİLGİLER !! başlıklı makalemizde death stranding, death stranding gameplay ve death stranding konusu hakkında bilgiler verilmektedir.

  CALL OF DUTY: INFINITE WARFARE İNCELEME

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*