Anasayfa / MOBİL / CLASH OF CLANS BENZERİ OYUNLAR

CLASH OF CLANS BENZERİ OYUNLAR

Merhaba arkadaşlar, Clash of Clans oyunu çok tutunca birçok yapımcının fikirleri bu tarafa yönelim gösterdi. Bu tarz oyunların çeşitliliği artınca oyuncular kendilerine daha uygun olanını aramaya başladılar. Bizler de sizler için Clash of Clans benzeri oyunlar listesini yapmaya karar verdik. Umarım beğenirsiniz.

GAME OF WAR: FIRE AGE
GAME OF WAR: FIRE AGE

Grafikleriyle oyuncuları kendine çeken oyun parayı vurmuş olacak ki televizyona bile reklam vermekte. Üstelik reklamlarında hepimizin tanıdığı Kate Upton oynamakta. Konusu ve hikayesi de oldukça güzel olan oyun alternatifler arasında.

JUNGLE HEAT
jungle-heat

Grafikleri Clash of Clans’a benzeyen oyunun en büyük özelliği rol yapmadır. Bunun yanında stratejiden çok savaş mantığı vardır. Eğer strateji istiyorsanız oyun pek size göre değil. Savaş isteyenler keyifle oynayabilirler.

THRONE RUSH
throne-rush

Tamamen özgün bir oyun yapmanın neredeyse imkansız olduğu günümüzde yapımcı firma dota ve LOL tarzı oyunlardan esinlenmiş. Grafikleri Dota ve LOL andıran oyun Clash of Clans severlerinin seveceği türden. İyi bir alternatif olabileceğini düşündüğümüz oyunu deneyimleyebilirsiniz.

KINGDOM RUSH
kingdom-rush

Grafikleri çizgi filmleri andıran oyun maceralarla dolu bir yapıya sahip. Eğer bu tarz grafiklerden hoşlanıyorsanız size göre.

KINGDOM OF CAMELOT
kingdom-of-camelot

Avrupa ve İngiltere’de oldukça popüler olan oyun güzel bir alternatif oluşturuyor. Deneyimleyip yorumlarınızla bizleri de bilgilendirirseniz klan kurar oynarız

BOOM BEACH
boom-beach

Birkaç sefer kurup oynamaya çalıştım. Ancak pek ısınamadım. Sanırım benimle ilgili bir şey. Çünkü oyunun kesinlikle gelecek vadettiğini düşünüyorum. Oyun son derce başarılı ve Clash of Clans’ı andıran grafikleriyle de oldukça güzel. Hemen hemen de mantığı aynı. Zaten oyunun yapımı da aynı firmaya ait. Alışma süreci yaşamadan rahatlıkla oynayabileceğiniz güzel oyunlardan.

CLASH OF KINGS
clash-of-kings

Oyunu oynamaya başladığınızda hakkında kesinlikle bir şeyin söylenemeyeceğini anlayacaksınız. Kurgusu, grafikleri ve tümüyle güzel olan oyunu şahsen tavsiye ediyorum. Oynayın dostlar.

EMPIRE : FOUR KINGDOMS
empire-four-kingdoms-pic

Goodgame tarafından geliştirilen oyun başarılı grafikleriyle rakiplerinden bir adım öne çıkmakta. Hem mobil hem de PC ortamında oynayabileceğiniz oyunun hikayesi de bir o kadar güzel. Kesinlikle tavsiye ettiğim oyunlardan bir tanesi.

SUMMONERS WAR
summoners-war-sky-arena-android-resim-9

Oynayan sayısı oldukça fazla olan oyunu gerçekten merak ettim. İndirip oynadığımda bu oyunla ilgili detaylı bilgiler vermeyi düşünüyorum.

CLASH ROYALE
crash-royale

Kart geliştirme ve savaş mantığıyla çalışan oyun kolay anlaşılır. Grafikleri falan oldukça iyi. Hem insanı sıkmıyor. Ben şuanda oynuyorum ve uzun zamandır sıkılmadan oynadığım nadir oyunlardan. Sizlere de kesinlikle tavsiye ediyorum.

Clash Of Clans köy düzeni ve Clash Of Clans tarzı oyunlar ile ilgili yazılarımız zamanla siz oyun severlerle buluşturacağız.

İyi Oyunlar Dileriz.

Bir önceki yazımız olan WOW: YENİ DEMON HUNTER başlıklı makalemizde DEMON HUNTER, DEMON HUNTER kurulum ve DEMON HUNTER oyunu hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum

  1. Berat Gürbüz

    clash of clans köy düzeni ile ilgili paylaşım yaparmısınız arkadaşlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.