Anasayfa / HABERLER / BLİZZARD: OVERWATCH HAFTAYA ÜCRETSİZ!!

BLİZZARD: OVERWATCH HAFTAYA ÜCRETSİZ!!

overwatch-free-weekend-2-555x328

Merhaba arkadaşlar Blizzard dün yaptığı açıklamada Xbox ve PS4 için Overwatchın bir kaç gün boyunca ücretsiz olarak inidirip oynanabileceğini duyurdu. 4 gün boyunca sürecek olan bu event 9 ekimde başlayıp 12 ekimde sona erecek.

Event Overwatchın tamamını kapsamıyor ancak tam olarak bir demo sürümde değil. İstediğiniz karakteri seçip istediğiniz haritada oynayabilirsiniz.

9 Ekimde başlayan event için PS4 ile oynuyorsanız Mağaza üzerinden 9 gb lık “Overwatch Free Weekend”  adlı demoyu, Xbox One üzerinden oynuyorsanız Mağaza üzerinden “Overwatch: Origins Edition Free Weekend” adlı demo sürümünü indirip oynayabilirsiniz arkadaşlar.

Ps4 üzerinden oyunu indirip oynayabilmek için Playstation Plus üyeliği gerekmez iken Xbox üzerinden oynayacak olanların Xbox Live Golda üye olmaları gerekiyor.

Eğer event süresince elde ettiğiniz oyundaki ilerlemeyi ve eşyaları korumak istiyorsanız eventin sonunda oyunu satın alabilirsiniz. Satın almak istiyorsanız oyun şuan 60 Euro yani 198 Tl. (Biraz tuzlu ama ödediğiniz paraya değer arkadaşlar. Tek kötü yanı ise rauntların çok kısa olması ve karakter sayısının azlığı, onun dışında başka bir kötü tarafı yok diyebiliriz. Zaten 15 milyon oyuncu sayısına ulaşarak kendisini ispatlamış durumda.)

  OVERWATCH SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Bir önceki yazımız olan WOW: LEGİON PAKETİNDE 5 SAATTE 110 LWL!! başlıklı makalemizde world of warcraft, wow demon hunter ve wow legion hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum

  1. Overwatch ne zaman indirime girer bilginiz varmi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*