Anasayfa / PC / ASSASSİN’S CREED SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

ASSASSİN’S CREED SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Assassins Creed için gereken minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini tanıtacağız.

Ubisoft tarafından geliştirilen ve tarihi öğeler ile iç içe olan oyun üçüncü haçlı seferleri sırasında ortaya çıkan Hasan Sabbahın önderliğindeki Haşhaşiler ile adlı suikastçi örgütü ile Tapınakçılar olarak bilenen gizli bir örgüt arasındaki mücadeleyi anlatır.

Oyun açık dünya temalı olup üçüncü şahsın bakış açısından oynanır. Oyun mekanikleri Ubisoft önceki oyunlarından olan Prince of Persia’ya benzemektedir.

Oyunun ana karakteri Desmond adlı bir barmendir. Desmond Haşhaşilerde yer alan suikastçilerden birinin soybağından gelmektedir. Bu nedenle Tapınakçıların hedefi olmuştur. Tapınakçıların sahip olduğu Animus adlı antik bir teknoloji sayesinde kişiler önceki atalarının yaşamlarına göz atabilmektedir. Desmondun ataları hakkında önemli bir sırrı ortaya çıkarmak isteyen Tapınakçılar onu kaçırır ve bu amaç için kullanmaya başlar. Oyuncular oyunun büyük bir kısmında Desmondun atası olan Altair adlı suikastçi oynamaktadır. Desmondu kontrol edebilmek için Animustan çıkılması gerekmektedir.

Oyunda Selahaddin Eyyubi ve Haçlıların başında yer alan fransız kral 1. Richard dahil olmak üzere bir çok tarihi karakter yer almaktadır.

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan fragmanı izleyebilirsiniz.
[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=gfJVoF5ko1Y[/embedyt]

ASSASSİN’S CREED SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Pentium 4 2.66GHz Core 2 Duo E4500 2.2GHz
Amd İşlemci Athlon XP 2700+
Athlon 64 X2 Dual Core 4400+
NVİDİA Ekran Kartı GeForce 6800 XT GeForce 9600 GT 512MB
AMD Ekran Kartı Radeon HD 2400 Series
Radeon HD 3800 series
RAM 1 GB 2 GB
İşletim Sistemi Win Xp 32 Win Xp 32
DirectX DirectX 9 DirectX 9
Saklama Alanı 12 GB 12 GB

Evet arkadaşlar oyun için gereken sistem gereksinimleri bu şekilde. Kafanıza takılan yada merak ettiğiniz bir şey olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan CS GO SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde cs go, cs go gereksinimleri ve cs go minimum gereksinimler hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorumlar

  1. Saklama Alanı Derken Benim Yerel Disk C: De Baya Yer Var Ondan mı Söz Ediyorsunuz ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.