Anasayfa / PC / ASSASSİNS CREED II SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

ASSASSİNS CREED II SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Assassins Creed serisinin ikinci oyunu için gereken minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini tanıtacağız.

Ubisoft tarafından çıkarılan oyun gizlilik ağırlıklı açık dünya temalı üçüncü şahıs oyunudur. Oyun mekanikleri Ubisoftun önceki oyunlarından olan Prince of Persia ile benzerlik göstermektedir.

Oyunun konusu ilk oyundan sonra yaşanan olayların devamını konu alır. Lucy tarafından kurtarılarak güvenli bir yere götürülür. Burada başka suikastçiler ile de tanışan Desmond yeni bir Animus ile tekrar tarihteki atalarının anılarında gezinmeye devam eder.

Bu seferki atası yetenekli bir suikastçi olan Ezio Auditore da Firenze’dir. Ki Assassins Creed serisi içerisindeki en çok sevilen karakter desek yanılmış olmayız. Ezio’nun anılarında gezinen Desmond, Animusun “kanama etkisi” adlı özelliği sayesinde Ezionun yeteneklerini de elde etmeye başlar. Bu sayede Animus’tan çıktıkta sonra günümüz dünyasında diğer suikastçilere de yardım edebilecektir.

Önceki oyunda olduğu gibi bu oyunda da tarihi öğeler ile oyun iç içedir. Leonardo Da Vinci gibi önemli şahsiyetler serinin bu ikinci oyunu içerisinde yer almaktadır.

Hem şaşırtıcı sonu hem de Ezionun muhteşem hikayesi ile serinin ikinci oyununu bambaşka bir düzeye taşımıştır, hatta şuana kadar yapılan çıkış yapan en iyisi Assassins Creed oyunudur diyebiliriz. (Ezionun hayatını anlatan diğer oyunlar ile birlikte)

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan fragmanı izleyebilirsiniz.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=_xkCPNECud8[/embedyt]

 

ASSASSİNS CREED II SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core 2 Duo E4300 1.8GHz Core 2 Duo E6750 2.66GHz
Amd İşlemci
Athlon 64 X2 Dual Core 6000+
NVİDİA Ekran Kartı GeForce 9500 GS GeForce 8800 GT
AMD Ekran Kartı Radeon HD 4550
Radeon HD 3870
RAM 1 GB 3 GB
İşletim Sistemi Win Xp 32 Win Xp 32
DirectX DirectX 9 DirectX 9
Saklama Alanı 8 GB 8 GB

Evet arkadaşlar oyun için gereken sistem gereksinimleri bu şekilde. Kafanıza takılan yada merak ettiğiniz bir şey olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan CS GO SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde cs go, cs go gereksinimleri ve cs go minimum gereksinimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.