Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / ASSASSİN’S CREED BROTHERHOOD SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

ASSASSİN’S CREED BROTHERHOOD SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Assassins Creed serisinin üçüncü oyunu olan Brotherhood için gereken minimum ve önerilen sistem gereksinimlerini tanıtacağız.

Ubisoft tarafından geliştirilen oyun açık dünya temalı üçüncü şahıs oyunudur. Oyunda gizlilik teması ağır basmaktadır. Oyun mekanikleri Ubisoftun önceki oyunlarından Prince of Persia serisi ile benzer mekaniklere sahiptir. Oyunda co-op (çoklu oyuncu) desteği yer almaktadır.

Oyunun senaryosu serinin ikinci oyununda yaşananların devamını konu almaktadır. Animus ağı ile atası Ezio’nun anılarında gezinen Desmond onun efsanevi geçmişine tanıklık etmektedir. Oyuncular oyunun çoğunda Ezio karakterini oynamaktadır. (Spoiler olmasın diye senaryoya ilişkin fazla detay vermiyorum ancak intikam yemini eden öfke dolu bir Ezio var karşımızda arkadaşlar)

Serinin önceki oyunlarında olduğu gibi tarih ile iç içe kurgulanmış bir senaryo söz konusudur. Oyun içerisinde Leonardo Da Vinci, Nikola Makyavelli gibi tarihi şahsiyetler yer almaktadır.

Oyuncular, oyun içerisinde yardımcı olarak suikastçiler edinebilmektedir. Bu özellik serinin sonraki oyunlarında da sürdürülmüştür. İstediğiniz zaman yardımcı suikastçilerinizi belli bir süreliğine yardıma çağırarak görevleri tamamlayabilirsiniz.

  ONE SOLE PURPOSE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Oyun hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıda yer alan fragmanı izleyebilirsiniz.

 

ASSASSİN’S CREED BROTHERHOOD SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
  Minimum Gereksinimler Önerilen Gereksinimler
İntel İşlemci Core 2 Duo E4300 1.8GHz Core 2 Duo E6700 2.66GHz
Amd İşlemci Athlon 64 X2 Dual Core 4000+
Athlon 64 X2 Dual Core 6000+
NVİDİA Ekran Kartı GeForce 9500 GS GeForce 8800 GT
AMD Ekran Kartı Radeon HD 4550
Radeon HD 3870
RAM 1.5 GB 3 GB
İşletim Sistemi Win Xp 32 Win Xp 32
DirectX DirectX 9 DirectX 9
Saklama Alanı 8 GB 8 GB

Evet arkadaşlar oyun için gereken sistem gereksinimleri bu şekilde. Kafanıza takılan yada merak ettiğiniz bir şey olursa yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Herkese iyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan RESIDENT EVİL 2 REMAKE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde re2, re2 sistem gereksinimleri ve resident evil 2 için bilgisayar özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*