Anasayfa / GENEL / Call of Duty Yeni Oyun Adı Sızdırıldı!

Call of Duty Yeni Oyun Adı Sızdırıldı!

Bir reddit kullanıcısının kazara Playstation Store da Call of Duty: İnfinite Warfare adlı bir oyunun listelendiğini görmesi üzerine hemen kamerasına sarılmış ve durumu kayda almış.Olayın tesadüfi mi yoksa kasten mi yapıldığı bilinmiyor ancak ağaıdaki fotoğtafta gördüğünüz üzere net bir şekilde mağazada ismi geçen Call Of Duty: İnfinite Warfare hakkında oyunu piyasaya süren şirket olan Activision’dan resmi bir açıklama gelmiş değil. Bu olayı nasıl yorumlamak gerekir?cod

Aslında yapılan hareketi bir nevi nabız yoklama amaçlı olduğunu söyleyebiliriz, özellikle de sonra zamanlarda çıkardığı oyunlarla klasik CoD çizgisinden uzaklaşarak Crysis’e yaklaşan oyunun, oyuncu kitlesini Batterfield’e kaptırdığı gerçeğini göz önünde bulundurursak.. Bu son olay sebebiyle gözler tekrardan CoD üzerine çevrilmiş durumda, bakalım 2016 da çıkması beklenen oyunun hayranlarının beklentilerini karşılayabilecek mi yoksa yeniden hayal kırıklığına mı uğratacak merakla bekliyoruz.

Şimdilik yazımızın sonuna geldik, yeni haberler çıktıkça sizler ile buluşturacağız. Herkese iyi oyunlar.

Bir önceki yazımız olan LEAGUE OF LEGENDS SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde League of Legends, league of legends sistem gereksinimleri ve lol için bilgisayar özellikleri neler hakkında bilgiler verilmektedir.

  CALL OF DUTY BLACK OPS 3 SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*