Anasayfa / TELEFON / 1000 TL’ye Kadar Telefon Önerileri 2017
1000 TL'ye Kadar Telefon Önerileri 2017
1000 TL'ye Kadar Telefon Önerileri 2017

1000 TL’ye Kadar Telefon Önerileri 2017

Telefonlar insanların vazgeçilmez birer parçası olarak görülmektedir. Hal böyle olunca evde, iş yerinde, sokakta kısaca hayatın içinden çıkaramadığımız telefonlarımız isteklerimizi karşılaması beklenmektedir. Her telefondan aynı performansı beklemek biraz abartı olacaktır. Çünkü piyasada 500 TL’ye de akıllı telefon alınırken, 3 bin TL’ye telefon alınmaktadır. Tüketicinin ne yapması gerekiyor ? Hangi tip akıllı telefona ne kadar ödemesi gerekiyor ? Gelin birlikte bu konuyu araştıralım.

Telefon tercihi yaparken öncelikle isteklerimizi karşılaşmasına bakmanız gerekmektedir. Örneğin oyunu seven bir kişiliğiniz varsa, sürekli olarak oyun oynuyorsanız, bataryası güçlü bir telefon almanız gerekiyor. Bütçe ve performans eksenin seçiminizi birlikte yapalım. Öncelikle telefon fiyatları araştırmanız gerekmektedir.

En iyi Akıllı Telefon Önerileri

500 TL’ye alınabilecek telefonlara baktığımız zaman en düşük özelliklerde olan akıllı telefon kategorisi diyebiliriz. General Mobile Discovery serisinin ilk modeli, Samsung s3 mini, Vestel venüs 5040 serisi, Levona vive a 2020 serileri ait telefonlardan tercih yapabilirsiniz.

800 TL’ye alınabilecek telefon modelleri Casper Via v1 modeli, LG Beat 5 modeli, Samsung J5 serileri gibi bir çok alternatifi görebilmekteyiz. Tercih yaparken telefonun RAM özelliği, çözünürlük ve 4.5 G gibi kriterlerini iyi incelemek gerekmektedir. Bu sebeple her akıllı telefon marka ve modeli bir değildir.

Akıllı telefonlar fiyat ve özellikleri göre farklılık göstermektedir. 1000 TL’ye kadar alınabilecek en iyi akıllı telefon modelleri şu şekildedir. Samsung J7 düşük özellikli seriler, Sony Xperia serileri, Samsung grand serileri, LG Beat 4 ve üzeri serileri gelmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*