GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 2 Ağustos 2021
Anasayfa / GENEL / WOW: YENİ DEMON HUNTER

WOW: YENİ DEMON HUNTER

Sponsor Reklam

Merhaba arkadaşlar bu yazımızda Legion paketi ile birlikte gelen yeni Demon Hunter sınıfını tanıtmaya çalışacağız. Legion paketi aslen 30 ağustos tarihinde piyasaya sürüldü ancak Blizzard aynı realmde 70 lwl üstü oyunculara 10 Ağustostan beridir karakter açma şansı vermişti.

Peki nedir bu Deamon Hunter ? Deamon Hunterlar doğrudan İllidian tarafından Kara tapınakta eğitilmiş bir grup ordudur. Bu ordunun ne için kurulduğu ve Maiev İllidianı öldürdüğünde onlara ne olduğu bilinmemektedir.  Aslında demon hunterları anlamak için illidianı anlamak lazım ancak o konu çok uzun olduğu için hiç oraya girmeden direk bu yeni sınıfımızı tanıtmak istiyorum. Ancak siz webte yinede illidian hakkında ufak çaplı bir araştırma yapın arkadaşlar.

Sponsor Reklamlar

Öncelikle Night Elf yada Blood Elf sınıfı seçiyoruz. Diğer hiç bir ırkta demon hunter sınıfı yok (doğal olarak) Deamon Hunterlar Dps ve Tank olmak üzere iki tür Spece var. Eğer Dps oynamayı düşünüyorsanız “Havoc”u, Tank düşünüyorsanız ise Vengeance specini seçiyoruz.

 

 

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan RESIDENT EVİL 2 REMAKE SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde re2, re2 sistem gereksinimleri ve resident evil 2 için bilgisayar özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.