GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / TEKNOLOJİ / GG TEKNOLOJİ / Windows 10 için En İyi Antivirüs Hangisidir ?

Windows 10 için En İyi Antivirüs Hangisidir ?

Sponsor Reklam

Windows 10, Windows 7’nin yaptığı gibi bir antivirüs yüklemenizi zorlaştırmaz. Windows 8’den beri, Windows artık Windows Defender adlı yerleşik ücretsiz bir antivirüs içermektedir. Ancak, bilgisayarınızı korumak için gerçekten en iyisi – veya sadece yeterince iyi mi?

Windows Defender, ilk olarak ayrı bir indirme olarak teklif edildiğinde Windows 7 gün içinde Microsoft Security Essentials olarak biliniyordu. Ancak doğrudan Windows’da bulunuyor ve varsayılan olarak etkin durum haline geldi. Birçok kişi, her zaman üçüncü taraf bir virüsten koruma yazılımı kurmanız gerektiğine inanmak için eğitildi. Ancak bu, fidye yazılımı gibi günümüzün güvenlik sorunları için en iyi çözüm değildir.

En İyi Antivirüs Hangisidir?

Makalenin tamamını okumanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz, bu nedenle neden Windows Defender ve Malwarebytes’in bir kombinasyonunu önerdiğimizi tam olarak anlıyorsunuzdur.

  • Yerleşik Windows Defender’ı geleneksel virüsten koruma yazılımı için kullanın; suçlular Ransomware, sıfır günlük saldırılara ve geleneksel antivirüsün idare edemediği kötü niyetli kötü amaçlı yazılımlara odaklanmak için normal virüslerden devam etti. Windows Defender tam yerleşik, hızlı yanan, sizi rahatsız etmiyor ve eski okul virüslerini temizleme işini yapıyor.
  • Anti-Malware ve Anti-Exploit için Malwarebytes kullanın – bugünlerde çok büyük kötü amaçlı yazılım salgınları tarayıcınızda sıfır gün kusurları kullanıyor ve PC’nizi ele geçirmek için fidye yazılımı yüklemek için sadece Malwarebytes, benzersiz anti koruması ile gerçekten mükemmel koruma sağlar açık sistem. Bloatware yok ve seni yavaşlatmaz.
Sponsor Reklamlar

Editörün Notu: Bu , şirket Malwarebytes’in , gerçekten saygı duyduğumuz gerçekten harika insanlar tarafından görevlendirildiği gerçeğinden bahsetmiyor . Ne zaman onlarla konuşsak, interneti temizleme görevinden heyecan duyuyorlar. Resmi bir “Nasıl Yapılır” önerisi vermemiz çoğu zaman değildir, ancak bu bizim en sevdiğimiz ürün ve kendimizi kullandığımız bir şey.

Antivirüs ve Anti-Malware

Bu programlar kendi başına artık yeterli değildir. İyi bir virüsten koruma programı ve  iyi bir kötü amaçlı yazılımdan koruma programı kullanmanızı öneririz. Birlikte, bugün sizi internetteki en büyük tehditlerin çoğundan koruyacaklar: virüsler, casus yazılımlar, fidye yazılımlar ve hatta potansiyel olarak istenmeyen programlar korunmak için güçlü programlar kullanmanız gerekiyor. Zira bu programlar ufak yazılımlara karşı sizi korumaktadır.

Windows Defender

Windows 10’u yüklediğinizde, zaten çalışmakta olan bir virüsten koruma programına sahip olacaksınız. Windows Defender, Windows 10’da yerleşik olarak gelir ve açtığınız programları otomatik olarak tarar, Windows Update’ten yeni tanımlar indirir ve derinlemesine taramalar için kullanabileceğiniz bir ara birim sağlar. Yani kısacası,Windows Defender yeterince kullanışlıdır.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme başlıklı makalemizde snapchat bana özel fotoğraflar gözükmüyor, snapchat bana özel silinen fotoğrafları geri getirme ve snapchatte silinen fotoğrafları geri getirme iphone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.