GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / TEKNOLOJİ / GG TEKNOLOJİ / Ücretsiz En İyi PDF Editörleri

Ücretsiz En İyi PDF Editörleri

Sponsor Reklam

En iyi pdf düzenleme programı ücretsiz olarak sunan yazılımları inceleyeceğiz. Yalnızca metin düzenlemenizi ve eklemenizi değil, aynı zamanda görüntüleri değiştirmenizi, kendi grafiklerinizi eklemenizi, adınızı imzalamanızı, formları doldurmanızı vb. sağlayan ücretsiz bir PDF editörü bulmak kolay değildir.

Bunlardan bazıları doğrudan web tarayıcınızda çalışan çevrimiçi PDF editörleridir. Bu nedenle tek yapmanız gereken PDF dosyanızı web sitesine yüklemek, istediğiniz değişiklikleri yapmak ve sonra bilgisayarınıza geri kaydetmek olacaktır.Ancak bir çevrimiçi editörün masaüstü muadili kadar tam özellikli olmadığını ve dosyanın internete maruz kaldığını (hassas içerik içeriyorsa endişeli olabileceğini) unutmayın.

Ücretsiz En İyi PDF Editörleri

Bu ücretsiz PDF editörlerinin tümü aynı özellikleri desteklemediğinden ve bazıları yapabilecekleriniz konusunda kısıtlı olmadığından, aynı PDF’yi birden fazla araçta işleyebileceğinizi unutmayın. Örneğin, PDF metnini düzenlemek için bir metin kullanın (destekleniyorsa) ve aynı PDF’yi, o programda desteklenen bir şeyi yapmak için (örneğin, bir formu düzenlemek, bir resmi güncellemek veya bir sayfayı kaldırmak için) farklı bir düzenleyiciye yerleştirin. ).

Anahtarlama Formatları

PDF’nin içeriğini değiştirmeniz gerekmiyorsa, bunun yerine başka bir dosya biçiminde (örneğin,  Word için .docx veya  bir e-kitap için .epub gibi  ) değiştirmeniz gerekiyorsa , yardım için ücretsiz belge dönüştürücü listemize bakmanız gerekiyor. Öte yandan, kendiniz oluşturduğunuz bir PDF dosyası olarak kaydetmek istediğiniz zaman kolaylıkla yapabilirsiniz.

Microsoft Word: En İyi Seçim

Microsoft Word 2019, 2016 veya 2013’e sahipseniz, aşağıdaki tüm önerilen programları atlayın: Şu anda hizmetinizde olan harika bir PDF editörünüz var. PDF’yi herhangi bir Word belgesinde yaptığınız gibi açın, programa PDF’yi dönüştürmek için birkaç dakika verin ve sonra düzeltin.

Sejda PDF Editör

Sejda PDF Editor, filigran eklemeden PDF’de önceden var olan metni düzenlemenizi sağlayan çok az sayıda PDF editöründen biridir  . Çoğu editör yalnızca kendi eklediğiniz metni düzenlemenize izin verir veya metin düzenlemeyi destekler ancak daha sonra her yere filigranlar atar.

Ayrıca, bu araç tamamen web tarayıcınızda da çalışabilir, böylece herhangi bir program indirmek zorunda kalmadan kolayca ulaşabilirsiniz. İsterseniz masaüstü sürümünü edinebilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

Inkscape

Inkscape, son derece popüler bir ücretsiz resim görüntüleyici ve düzenleyicidir. Ancak çoğu özel PDF editörünün yalnızca ücretli sürümlerinde desteklediği PDF düzenleme işlevlerini de içerir.

Inkscape çok yetenekli bir resim düzenleme programıdır. GIMP , Adobe Photoshopve diğer resim düzenleyicileri gibi programlara zaten aşina değilseniz , muhtemelen, sizin için biraz gelişmiş.

PDF düzenlemesi bağlamında, Inkscape’i yalnızca PDF’deki görüntüleri veya metni silmek veya düzenlemek istiyorsanız göz önünde bulundurmalısınız.  Önceden mevcut metni gerçekten düzenlemeniz gerekirse , PDF formlarını düzenlemek veya şekiller eklemek için bu listede farklı bir araç kullanmanızı ve ardından bu PDF’yi Inkscape’e eklemenizi  öneririz.

PDFescape Çevrimiçi PDF Editör

PDFescape’in oldukça fazla özelliği var. PDF 100 sayfayı veya 10 MB’ı geçmediği sürece tamamen ücretsizdir.

Bu düzenleyiciyi kullanarak metni gerçekten değiştiremez veya görüntüleri düzenleyemezsiniz, ancak  kendi  metninizi, resimlerinizi, bağlantılarınızı, form alanlarınızı vb. Ekleyebilirsiniz .

Metin aracı çok özelleştirilebilir; böylece kendi boyutunuzu, yazı tipini, rengini, hizalamasını seçebilir ve bolding, altı çizili ve italik gibi efektler uygulayabilirsiniz.

Ayrıca PDF’yi çizebilir, yapışkan notlar ekleyebilir, üstü çizili metin ekleyebilir, ortadan kaldırmak istediğiniz herhangi bir şeyin üzerine boşluk koyabilir ve çizgiler, onay işaretleri, oklar, ovaller, daireler, dikdörtgenler ve yorumlar ekleyebilirsiniz.

PDF-XChange Editör

PDF-XChange Editör bazı harika araçlar sunar, hepsi ücretsizdir. Özgür olmayan bir özellik kullanıyorsanız, PDF her sayfada filigranla kaydeder.

Ancak, yalnızca ücretsiz özelliklere sadık kalırsanız, dosya üzerinde bazı düzenlemeler yapmaya devam edebilir ve onu bilgisayarınıza geri kaydedebilirsiniz.

PDF’leri bilgisayarınızdan, bir URL’den, SharePoint’den, Google Drive’dan ve Dropbox’tan yükleyebilirsiniz. Düzenlenen PDF’yi bilgisayarınıza veya bu bulut depolama hizmetlerinden herhangi birine geri kaydedebilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Snapchat Silinen Fotoğrafları Geri Getirme başlıklı makalemizde snapchat bana özel fotoğraflar gözükmüyor, snapchat bana özel silinen fotoğrafları geri getirme ve snapchatte silinen fotoğrafları geri getirme iphone hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.