GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / SOSYAL MEDYA / Twitter Doğrulama Kodu Gelmiyor

Twitter Doğrulama Kodu Gelmiyor

Sponsor Reklam

Twitter doğrulama koduyla ilgili olarak genel sorunların çözüm önerilerini sunacağız. İlk olarak Twitter hesabınıza giriş yapamıyor ya da hesabınızı kilitlenirse yapacağınız bir kaç adım bulunmaktadır. Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom numaranıza doğrulama kodu gelmiyorsa, adımları tek tek inceleyelim. Hesabınıza giriş yapmıyorsanız doğrulama koduyla deneyebilirsiniz. Bu yöntemi denemenize rağmen kod gelmiyorsa yapmanız gereken aşağıdaki adımları tek tek izlemeniz gerekiyor.

Twitter doğrulama kodu sorunu ve çözüm önerileri

Doğralama yapabilmeniz için Twitter üzerinde SMS bildirimi almanız gerekmektedir. Hesap oluştururken, telefon numaranıza girmeniz gerekiyor. Bu işlemini yapmadan doğrulama kodunu beklemek hatalı olacaktır. Bunun için ilk olarak telefonu Twitter’a ilk kayıt aşamasında kayıt etmeniz gerekiyor. Onay kodu olarak ilk olarak bu işlemi çok kez denemenizden kaynaklı olduğunu belirtebiliriz. Twitter tarafından bir sıkıntı yoksa yapmanız gereken manuel olarak doğrulama kodunu istemek olacaktır.

Türk Telekom ve Vodafone için

Sponsor Reklamlar

START yazarak 2444’ de SMS gönderiniz.

Turkcell hat kullanıcıları için

START yazarak 2555′ e ve 2444 SMS gönderiniz.

Bu yapacak işlem ilk adımdır. Daha sonra deneyebileceğiniz bir kaç yöntem bulunmaktadır. Bunları tek tek inceleyelim. İlk olarak sitenin resmi yardım bölümüne giriş yapınız. www.help.twitter.com/forms/feature_report?feature=notifications burayı açtıktan sonra yaşamış olduğunu problemi bu yardım bölümünden ileterek çözüm bekleyebilirsiniz. Ortalama 1 – 2 gün sürebilir. Yinede bu süre zarfında dönüş olmazsa beklemekten başka çare yoktur. Aynı zamanda SMS adreslerini

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Youtube ile Para Kazanma Nasıl Olur ? başlıklı makalemizde youtube para kazanma aktif etme hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.