GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 10 Aralık 2018
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Total War: Three Kingdoms Sistem Gereksinimleri

Total War: Three Kingdoms Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

Uzun süredir beklenilen bir oyun olan Total War serisinin Tree Kingdoms oyuncu kitlesine pişman etmeyecek gibi görünüyor.Tamamen içinde geçen Total War:Tree Kingdoms Çin hanedanının iç savaşını konu almıştır. Aslında Dong Zhuo ordularına karşı bir direnme mücadelesidir. Tam tarihi belli olmasa da 2018 yılında kesini çıkış yapacak bu oyun  meraklılarını pişman etmeyecek gibi görünüyor.

Total War oyunlarından alışagelmiş olarak büyük bir satranç tahtasında kendinizi oynuyor gibi hissederken bir anda oyundaki adrenalini içinde kendinizi bulabilirsiniz. Bu  Total War oyunlarının diğer oyunlarından ayırt edilen özelliklerinden biridir. Eğer hiç Total War oyunu oynama duysanız hala başlamak için geç değil.Beyin fırtınası için oldukça önemli oyunlardan biridir.

Oyuna ilk başlarken bir porte yapmanız gerekiyor. Saç, bıyık, cinsiyet, görünüş gibi pek çok değişik kombinasyon ile güzel bir karakter oluşturabilirsiniz. İlk aşamada size kaynaklar veriliyor. Bu kaynaklar üzerinden gelişip, büyümeniz bekleniyor.

Sponsor Reklamlar

Total War: Three Kingdoms Sistem Özellikleri

Total War: Three Kingdoms
Bileşenler En düşük Tavsiye edilen
İntel İşlemci Core 2 Duo E6850 3.0GHz Core i7-4790K 4-Core 4.0GHz
Amd İşlemci Phenom 8650 Triple-Core FX-9370
NVİDİA Ekran Kartı GeForce GTS 450 v4 GeForce GTX 980 4GB
AMD Ekran Kartı Radeon HD 5770 1024MB Radeon R9 FURY X 4GB
RAM 3 GB 8 GB
İşletim Sistemi Windows 7 64 Windows 7 64
DirectX DirectX 11 DirectX 11
Saklama Alanı 45 GB 45 GB
Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan FAR CRY 3 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde FAR CRY 3, FAR CRY 3 bölümleri ve FAR CRY 3 download hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.