GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / TEKNOLOJİ / HATA VE ÇÖZÜMLERİ / Tivibu Hata Kodu 21201

Tivibu Hata Kodu 21201

Sponsor Reklam

Tivibu hata kodlarıyla karşınızdayız. Bu yazımızda mvp21201 hata kodu çözümüyle ilgili genel bilgiler paylaşacağız. Türk Telekom Tivibu hizmetiyle müşterilerine bir çok seçeneği sunuyor. Platform kendi arasında 3 bölüme ayrılıyor. Bunlar;

  • Tivibu Ev
  • Tivibu Uydu
  • Tivibu Uydu Ethernet Kablo Bağlantı

Öncelikle güncelleme hatası alan müşteriler için modemin enerjisini kesmesi gerekiyor. Kısa bir süre bekledikten sonra tekrar enerji vermek suretiyle baştan başlamanız gerekiyor. Aynı şekilde hata devam ediyorsanız, kabloların yerlerini kontrol ediniz. Hata olmadığından eminseniz 444 53 75 numaralı çağrı merkezi mutlaka arayınız. Kısa süre için yaşamış olduğunu sıkıntıyı çözeceksiniz.

Sponsor Reklamlar

Ayrıca buradaki link üzerinden gerekli desteği de alabilirsiniz. Yaşamış olduğu problemler ayrı ayrı kategori edilmiş, tek tek bölümlere ayrılmıştır. Kısacası tüm sorunlar için telefon numaralarını arayabilir, hızlı şekilde bilgi almak için vermiş olduğumuz link üzerinden bilgi alabilirsiniz.

Tivibu üzerinden aldığınız hata kodu 21201 ise yapmanız gereken tek şey modem ve internet bağlantı kablolarını kontrol etmek olacaktır. Kabloların takıldığı yer yanlış olabileceği gibi kablonuz da kopma sorunu da olabilir. Her ikisinde bir şey yoksa ve sıkıntı yine devam ediyor. Modem bozuk olabilir veya modemin bağlantı kurulan sokette bir sıkıntı olabilir.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Nvidia Geforce Hata Kodu 0x0003 Çözümü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.