GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 2 Ağustos 2021
Anasayfa / GENEL / THE DIVISION – HİLECİLERE YENİ CEZA SİSTEMİ

THE DIVISION – HİLECİLERE YENİ CEZA SİSTEMİ

Sponsor Reklam

Dıvısıon yeni ceza sistemi

Merhaba arkadaşlar bildiğiniz gibi Tomy Clancy’s The DIVISION oyunda gittikçe artan hile kullanımları nedeniyle (Tamam kullanın ama bu kadarda abartmayın yahu) artan şikayetler doğrultusunda Ubisoft yeni bir adım atma kararı aldı. Eski sistemde hile kullanan oyunculara ilk yakalanışında 3 gün süreli , ikinci yakalanışında sınırsız ban veren sistemden farklı olarak artık yeni sistemde artık hile kullanan kişinin ilk yakalanışında, ugulunan ban süresi 11 gün artırılarak 14 güne çıkarıldı.(ikinci kez yakalanırsanız zaten gg arkadaşlar : )

Daha şimdiden sistemi hackleyen hileleri arayan güvenlik mekanizmasının da iyileştirildiğini söyleyen Ubisoft daha bir çok sayıda hilecinin yakalandığını duyurdu.

Sponsor Reklamlar

Ubisoftun yaptığı duyuruda ki önemli hususlardan biri rollback sisteminin getirilmesi. Peki nedir bu rollback ? Bu sistem ile oyun açığını kullanarak çıkar sağlamış oyuncuların elde ettiği tüm bu çıkarlar geri alınacak. Bir diğeri ise oyundaki açıkların ve bugların
bundan sonra forumda paylaşılacağı ve bu hatalara en kısa sürede çözüm getirileceği..

Bir diğer yandan bunları söyleyenin Ubisoft olduğunu hesap edersek bu kadarda panik yapmaya veya beklenti içine girmeye gerek yok.. Malum Ubisoftun serverlarının ne kadar güvenilir olduğunu daha öncede görmüştük.. ( bkz. Skidrow Assansin Creed Vurgunu )

Bonus Olarak : ) ;

Ubisoft Servers

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Mount and Blade: Warband Osmanlı Modu başlıklı makalemizde Mount and Blade Osmanlı modu, mount and blade osmanlı yaması ve Mount and blade warband hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.