GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / The Crew 2 Sistem Gereksinimleri

The Crew 2 Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

The Crew 2 Sistem Gereksinimleri hakkında geniş kapsamlı bilgiyi yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz. 31 Mayıs 2018 tarihinde çıkan oyunun geliştirici koltuğunda Ivory Tower oturmaktadır. PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows platformlarında oynanmaktadır. Yarış oyunu kategorisinde sınıfın en iyileri arasındadır. Oyun 10 üzerinden 7 puanlandırılmıştır. Yaklaşık 13 bin değerlendirme alan oyun, $59,99’a satılmaktadır. TL bazından baktığımız zaman kur 5,85 üzerinden 391 TL’ye satılmaktadır.

Uzun yıllardır yarış oyunları arasında efsanevi olarak yerini koruya The Crew yeniden canlanarak çıkarttığı yeni bir sürüm ile oyunlarına adeta sürpriz yapmaktan geri kalmadı.

Daha önceden çıkarılan ilk yarış oyunu kategorisinde çıkarılan oyunuyla araba yarışlarını adeta yeniden canlandıran ve oyuna bir renk getiren The Crew 2  artık oyuncularıyla buluşma zamanı gelmektedir.  Geliştirici ve yayıncı olan Ubisoft, çeşitlilik ve oynanış senaryosu ile ön plana çıkmaktadır.

Başarısız
PvP yarışların olmaması
Sürüş dinamiklerindeki sorunlar
Az sayıda araç markası ve modeli

The Crew 2 Hakkında

Kısa süre önce raflarda yerini alan ve oyuncuların merakla bekledikleri oyunlar arasında yer alan oyunlardan biri olan The Crew 2 sadece araba yarışı olmayıp oyunda yer alan çok çeşitli bir farklılık ile oyunları adeta şaşırtacak şekilde piyasada yerini alan The Crew 2 çıkış tarihi  hakkında sizlere bilgi vereceğiz. Oyuncuların en çok merak ettikleri konulardan biri olan The Crew 2 ne zaman çıkıyor sorularına bu yazımızdan cevap vereceğiz. Oyunda yer alan ve adeta oyuncuları şaşkınlığa uğratacak şekilde havadan karaya, karadan denize çok farkı alanlarda, yarışılabilecek çok farklı ortamda yarıştırmak için bütün detaylar düşünülmektedir. Oyun araç galerisinde yer alan binlerce araç içerisinde yer alan Sürat Teknesi, Jetstream tekneler, Yarış uçakları, akrobasi uçakları, motosikletler, canavar kamyonlar, hiper arabalar, drag araçları, drift araçları, motocross motosikletler, helikopterler gibi motoru olan her türlü araç oyunda sizlere hitap edecek bir muhteşem araç galerisine sahip olan bir oyun olan The Crew 2 artık sizlerde buluşuyor.

The Crew 2 Çıkış Tarihi – The Crew 2 Ne Zaman Çıkıyor

Uzun yıllar yarış oyunları arasında yer alan ve oyuncuların nefesleri kesecek oyunları icra eden The Crew 2 yenilenen oyun sistemleri ile oyuncularına sunmaktadır. Çok farklı bir oyun platformu yaratan ve adeta karada havada ve denizde sizlere yarış konseptini sunmaya çalışan oyunlar arasında yer alan ve milyonların merakla beklediği The Crew 2 çıkış tarihi sizlere aktaracağız. Oyunda yer alacak olan The Crew 2 map için sizlere kocaman bir harita sunmakta ve sizlerde oyun içinde bir uçtan bir uca kadar farklı araçlar ile yarış yaparak para kazanmaktasınız.

Oyuncuların merak ettiği konulardan birisi olan ve uzun zamandır cevapları beklediği sorulardan biri olan The Crew 2 ne zaman çıkıyor sorusunun yanıtı olarak sizlere The Crew 2 çıkış tarihi olarak 29 Haziran 2018 vermekteyiz. Yarış oyunlarından önde gelen isimlerden olan ve çıktığı ilk günden itibaren adeta satış rekolarını kırarak oyunlar arasında yer en popüler oyun ünvanını almaya hak kazanan ve oyunlarında en önemli unsur olarak sürüş hissiyatı gösteren The Crew 2 adeta sizleri gerçek bir yarış ile oyunlarına beklemektedir. Uzun yıllardır oyun alanında yer The Crew 2 Pc katagorisinde uzun zamandır çalışmalarını sürdüren oyunlardan olan ve  yeni oyununda ise bazen oyunlarını hayal kırıklarına iten oyunda sürüş hissiyatı The Crew 2  yeni oyunda eskileri aratacak şekilde oyuncularından eksik puan almaktadır.

The Crew 2 Beta

Yeni oyunlar arasında yer alan ve raflardan yerini alan The Crew 2 steam şimdiden oyuncularının beğenisi almakta ve kısa zaman önce yayınlanan sürüm olan The Crew 2 beta ile çok fazla kullanıcı ile buluşmaktadır. Kısa zamanda çok fazla indirilen oyunlar arasında yer alan oyunlardan olan ve adeta meraklıları için The Crew 2 ps4 ile oyunun ben pc hem de ps4 kullanıcıları için aynı aynda çıkması oyunlarında beğenisi kazanmaktadır. Oyunun merakla beklenmesinin ardından kısa süre önce haberlerine konu olan milyonlarca oyuncuyu merakla bekleten sorular içinde olan the crew 2 release date olaran sizlere 29 Haziran 2018 aktarmaktayız.

Sponsor Reklamlar

The Crew 2 Fiyat

The Crew 2 Çıkış Tarihi: 29 Haziran 2018
Geliştirici: Ivory Tower
Yayıncı: Ubisoft
Tür: Yarış Oyunu
Seri: The Crew
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

The Crew 2 fiyat olarak oyuncuların en çok merak ettikleri konularda arasında yer almakta ve piyasada 29 Haziran’da PlayStation 4Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirecek olan ve çok farklı platformlarda oyunlarını sergileyen The Crew 2 fiyat olarak ortalama 200 – 400 tl arasında değişmektedir. Oyuncular içinde farklı platformlarda olmasında arada fiyat farklılıkları olarak The Crew 2 ps4 fiyat 350- 400 TL arasında olmaktadır.

The Crew 2’nin Sistem Gereksinimleri

30 FPS Düşük Grafik Ayarları

 • Grafik ayarı: Düşük
 • Çözünürlük: 1080p
 • İşletim sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versiyonlar)
 • İşlemci: Intel Core i5-2400s @ 2.5 GHz veya AMD FX-6100 @ 3.3 GHz veya eşdeğeri
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya AMD HD 7870 (2GB VRAM Shader Model 5.0 veya daha iyisi)
 • RAM: 8GB

30 FPS Yüksek Grafik Ayarları

 • Grafik ayarı: Yüksek
 • Çözünürlük: 1080p
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versiyonlar)
 • İşlemci: Intel Core i5-3470 @ 3.2 GHz veya AMD FX 6350 @ 3.9 GHz veya eşdeğeri
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 or AMD R9 270X (4GB / 2GB VRAM Shader Model 5.0 veya daha iyisi)
 • RAM: 8GB

60 FPS Yüksek Grafik Ayarları

 • Grafik Ayarı: Yüksek
 • Çözünürlük: 1080p
 • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10 (64-bit versiyonlar)
 • İşlemci: Intel Core i5-4690k @ 3.5 GHz veya AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz veya eşdeğeri
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 (6GB) veya GTX 970 (4GB) veya AMD RX 470 (4GB / 8GB VRAM Shader Model 5.0 veya daha iyisi)
 • RAM: 8GB
Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Arma 3 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde arma 3 hatası, arma 3 nasıl kurulur ve arma 3 sistem hakkında bilgiler verilmektedir.

2 Yorumlar

 1. S.a gtx 1050 ile yuksek oynayabilirmiyim grafikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.