GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / MOBİL / Telefonunuzda Hangi Uygulamalar Var ?

Telefonunuzda Hangi Uygulamalar Var ?

Sponsor Reklam

Telefonda hangi uygulamalar tercih ediliyor ? Uygulama pazarı 2 milyondan fazla uygulamayla dolu ve yenileri her zaman başlıyor. Facebook ve Google Haritalar gibi popüler seçeneklere hepimiz aşinayız ve çok fazla anlamsız uygulama var. Peki, gerçek değer sağlayan az bilinen uygulamalar ne durumda? Dışarıda bazı şaşırtıcı seçenekler var ve rahatınız için en dikkat çekici 14 tanesini seçtik.

 • Horizon

İnsanlar akıllı telefonları dikey olarak tutulurken kaydedilmiş videoları yayınlarken rahatsız edici değil mi? Bu görüntüyü keser ve çok daha küçük görünmesini sağlar. Bir video kaydederken akıllı telefonunuzu dikey olarak tutmayı unutursanız, bu sizin için bir uygulamadır. Telefonunuzu nasıl tuttuğunuza bakılmaksızın, videoyu yatay veya yatay biçimde kaydeder.

 • Sleep Cycle Power Nap

Tüm kestirmeler eşit yaratılmaz. Araştırmalar, kısa, hızlı bir şekerleme veya güç şekerlemesinin günün ortasında uzun bir uykudan çok daha canlandırıcı olduğunu göstermektedir. Bu uygulama, uygun süre geçtikten sonra yumuşak bir alarm çalarak aşırı uyumadan kaçınmanıza yardımcı olur. Dahası, bir uyku modu ve bir tam uyku döngüsünden geçmenizi sağlayan tek bir uyku döngüsü modu da içerir, böylece REM uykusunun ortasında uyanmazsınız.

 • PaperKarma

Bugün spam e-posta gelen kutunuzdan uzak tutmak için yeterince kolaydır. Gerçek posta kutunuzu dolduran kağıt önemsiz postadan ne haber? Sonunda bunun için bir uygulama var! PaperKarma ile aldığınız istenmeyen postaların fotoğrafını çekersiniz. Doğrudan size yönlendirildiği sürece, uygulama, listesinden çıkarmanız için gönderen kişiyle otomatik olarak iletişim kuracaktır. En iyi kısmı, gerçekten işe yarıyor.

 • Nu Skin TR90

Kilonuzu daha iyi yönetmek istiyorsanız bu sizin için app. Sadece belinizi izlemenize yardımcı olmaz, aynı zamanda yiyecek alımınızı izlemenizi ve egzersiz faaliyetlerinizi kaydetmenizi sağlar. Bir dokunuşta, olabildiğince zinde ve sağlıklı kalmak için sağlıkla ilgili en önemli görevlerinizi takip edebilirsiniz.

 • Sleep Talk Recorder

Hiç uykunda konuştuğun söylendi mi? İkna olmadınız mı? Bu inanılmaz uygulama bir girdap verin. Yalnızca ses algılandığında tetiklenir, bu nedenle gece boyunca yapılan tüm kayıtları oynatmanıza gerek kalmaz. Uyurken dediğiniz şeyler karşısında şaşıracaksınız ve şaşıracaksınız.

 • Action Movie FX
Sponsor Reklamlar

Bu eğlenceli uygulama, onları kaydederken videolarınıza harika özel efektler eklemenizi sağlar. Füze saldırılarından araba kazalarına kadar, akıllı telefonunuzla kaydettiğiniz herhangi bir videoya hızlı ve kolay bir şekilde biraz daha heyecan vermenizi sağlar. Minimum bir ek ücret karşılığında, çok çeşitli ek efektler indirebilirsiniz.

 • Any.Do

Yapılacaklar listelerinizi kağıt üzerine not etmeyi bırakın. Any.Do ile dikkat etmeniz gereken her şey tam önünüzde orada. Aslında, “Moment” özelliği size bir bakışta yakın zamanda neyin ele alınması gerektiğini gösterir. Sonunda, bu uygulamayı kullanarak önemli bir şeyi unuttuğunuzu hissetme hissi hissinden kurtulabilirsiniz.

 • RunPee

Hiçbir şey bir filmin çok önemli bir bölümünü kaçırmaktan daha kötü olamaz çünkü tuvaleti kullanmaya gitmek zorundasınız. RunPee sayesinde artık bu konuda endişelenmenize gerek kalmayacak. Film başladığında uygulamayı açmanız yeterli; hangi filmi izlediğinizi söyleyin ve sizi en uygun zamana uyaracaktır.

 • Venmo

Bu akıllı uygulama ile hemen hemen herkesle pay ödemelerini yapın. Ayrıca hemen hemen herkesin ödemesi için istek gönderebilirsiniz. Hızlı ve kullanımı kolay, bu uygulama hiçbir zaman en sevdiklerinizden biri olacağından emin olabilirsiniz.

 • Walk Up Alarm Clock

Tekrar tekrar erteleme isabet uyuyor bıktınız mı? Bu uygulama hayatınızı değiştirecek. Alarm çaldığında, en az 10 adım yürüyene kadar durmayacaktır. Adım sayısını 100’e kadar ayarlayabilirsiniz, bu nedenle ne kadar derin olursanız olun çalışacağınızdan emin olabilirsiniz.

 • RadarScope

Hava ile gerçekten neler olup bittiğini görmek istiyorsanız, bu uygulama size etrafınızdaki dünyanın en iyi ve en güncel radar manzarasını sağlayacaktır. Hava durumunu okuyanları okumak istiyorsanız, budur. Hava durumu konusunda meraklıysanız, bu uygulama tam size göre.

 • Tunein Radyo

Dünyadaki tüm spor istasyonları dahil, 100.000’den fazla radyo istasyonuna erişim sağlayın ve en sevdiğiniz ekibin nasıl yaptığını dinleyin. Bu sadece nihai spor severler uygulaması değil, aynı zamanda nihai müzik severler uygulamasıdır.

 • SafeTrek

Hayatınızdaki belirli anlarda, hayatınızın risk altında olduğunu hissedebilirsiniz. Gece geç saatlerde arabanıza yürüyebilir, hatta sadece yanlış zamanda şehrin yanlış bölümünde olabilir. SafeTrek ile yapmanız gereken tek şey, “Güvenli olana kadar bekle” yazan bir düğmeye basmak ve bir şey olursa hemen telefonunuzu bırakın, polisi otomatik olarak arayacak ve nerede olduğunuzu bildirecektir. Bu uygulama biber spreyi daha iyidir ve tahta boyunca 5 yıldız alıyor. En iyi güvenlik uygulamalarından biri olarak kabul ediliyor.

 • Geri sayım +

Heyecan verici olaylar hayattaki her zaman gelir. Onları takip etmek ve saymak istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir uygulamadır. Bu uygulamaları indirdikten sonra, şimdiye kadar kullandığınız en akıllıca bilinen uygulamalar arasında olduklarını kabul ettiğinizden emin olabilirsiniz.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Telefondan Adres Bulma 2020 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.