GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 17 Haziran 2019
Anasayfa / TEKNOLOJİ / Tablet Şifresi Kırma (Format Atmadan)

Tablet Şifresi Kırma (Format Atmadan)

Sponsor Reklam

Tabletlere şifre kırmadan format atma işlemini bu yazımızda ele alacağız. Marka model fark etmeksizin yapılacak işlemler aşağıda belirttiğimiz gibidir. Android işletim sistemi çalıştıran 1.4 milyar aktif cihaz var ve çoğu bir pin veya şifre ile güvence altına alındı. Bazen insanlar bu tip şifre ve desenleri unutabiliyor. Şifrelerini hatırlamıyorlar. Bu durumlarda cihazlarını sıfırlamaktan başka bir çare kalmıyor. Bunun da bilinmeyenler için en basit yolu servise götürmek oluyor. Bu yazımızda size şifrenizi veya veya desen kilidini açmak için kullanabileceğiniz android aracından bahsecedeğiz. Yapmanız gereken aşağıdaki adımları dikkatli bir şekilde uygulamak olacaktır.

Tablet şifresini format atmadan kırma

Tabletiniz ne olursa olsun burada ki bilgiler ile format atmaya gerek kalmadan şifrenizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Bu işlem sadece bilgisayarlara kurulacak bir program ile yapacağız. Piyasada Samsung, Lenovo, Hometech, Everest, Casper, Vestel, Alcatel, Dark, Exper, Everpad kısacası markası ne olursa olsun sadece android cihazlar için yapılması gereken adımları tek tek listeyeceğiz. Öncelikle bu işlemlerde kullanacağımız programın adı Android Multi Tools v1.02b olacaktır. Bu yazımızı konumuzun en altına bulabilirsiniz.

PIN kodunu / şifreyi veya cihazın kilidini açmak için kullandığınız tüm hareketleri unuttuysanız kilidinizi sıfırlamaktan başka yolunuz yoktur. Cihazının şifresini açmak isteyen ancak verileri kaybetmek istemeyen kişiler için çok faydalı bir araçtır. Bu programın ana hedefi tablet şifrelerini format atmadan kırmaktır.

Android Multi Tools v1.02b’yi indirmek ve birçok özelliğin kilidini açmak için bu kılavuzu izleyin. Bu cihaz ile aşağıdaki tüm işlemler yapabilmektedir.

 • Cihaz durumunu kontrol edebilme
 • Parola Sıfırlama veya Pin kilidini sıfırlayabilme
 • Yüz verilerini sıfırlama / Hareket (Desen) kilidi
 • Unutulmuş bir Gmail Kimliğini Sıfırlama Özelliği
 • Bir cihazdan verileri tamamen silme
 • Tek bir tıklamayla yeniden başlatma yeteneği
 • Fastboot modunda cihazın durumunu kontrol edebilme
 • Fastboot modunda verileri veya önbelleği silme yeteneği
 • Tek bir tıklamayla fastboot modundan çıkma yeteneği
 • Tek bir tıklamayla komut istemini başlatabilme
 • Yazılım ve donanım bilgilerini kontrol edebilme.
Tablet şifresi kırma format atmadan
Tablet şifresi kırma format atmadan

Programın ilk görüntüsü yukarıdaki gibidir. Android Multi Tools v1.02b kullanımı çok kolaydır, sadece bu adımları izleyin ve aracı kolaylıkla kullanabileceksiniz.

Sponsor Reklamlar

tablet şifre kırma format atmadan
tablet şifre kırma format atmadan
 1. Aşağıda ki dosyayı indirin.
 2. Dosyayı açın ve sisteminizde herhangi bir yere çıkartın (Tercihen masaüstü)
 3. Yüklendikten sonra dosyayı çalıştırmak için Android Multi Tools v1.02b.exe dosyasına tıklayın
 4. İzinleri sormak ve hepsini vermek için bir pencere açılacaktır.
 5. Araç şimdi açılacak ve bir GUI size sunulacak.
 6. Cihaz kimliği ve IMEI gibi cihazınızla ilgili tüm temel bilgileri size söyleyen cihaz durumunu kontrol etmek için 1 tuşuna basabilirsiniz.
 7. Şifreyi Sıfırlamak veya Kilidi kilitlemek için 2’ye basabilirsiniz, bu sizin için çoğunuz için olan özelliktir. 2’ye bastığınızda ve talimatları uyguladığınızda, şifreyi devre dışı bırakıp kaldırabilir veya bir cihaza sabitleyebilirsiniz.
 8. 3 düğmesine bastığınızda, cihazı kilitlemek için kullanılmışsa yüz verilerini veya hareket kilidini silebileceksiniz.
 9. 4’e basmak, cihazla ilişkilendirilmiş Google Kimliğini sıfırlamanıza izin verir
 10. 5 tuşuna hızlıca basılması, cihazdaki tüm verileri siler ve yeniler.
 11. 7 tuşuna basmak, cihazın hızlı önyükleme modundayken size durumunu gösterir; TWRP ve özel Rom’ları yanıp sönerken yardımcı olur.

Android Multi Tools v1.02b programını bu link üzerinden indirebilirsiniz.

Umarız buradaki kılavuzumuz Android Multi Tools v1.02b yazılımını indirmenize yardımcı olabiliriz. Yazılım ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa yorumlarda bize bildirin. Daha fazla soru için, ROM’lar ve çeşitli cihazlar için sorular ve diğer yorumlar için aşağıdaki bölümü kullanabilirsiniz.

Not : rar şifresi www.ggmyfriend.com

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan Youtube İzlenme Başına Kaç Para Veriyor? 2019 başlıklı makalemizde youtube izleme başına, youtube kaç para veriyor ve youtube kazançları 2018 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.