GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 10 Aralık 2018
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Surviving Mars Sistem Gereksinimleri

Surviving Mars Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

Surviving Mars sistem özellikleri ile karşınızdayız. Eğer bilim kurgu alanını seviyorsanız hiç kaçırmamanız gereken bir oyundur. Çünkü düşüncelerinizi oldukça farklı yönlere çevirebilir bu oyun. Bir nevi geleceği hayallerinize yardımcı oluyor. Uzaydaki zorluklarla nasıl savaşacaksınız epeyce düşündüren bu oyun oyun sevenleri üzmeyecek grafiklere sahiptir. Haemimont Games firması tarafından piyasaya sürülen bu oyun  düşük sistem gereksinimleriyle de oyuncuların yüzünü güldürüyor. 2018 yılında çıkış tarihi belirlenmiştir. Klasik simülasyon oyunları ne bakarak ise birçok farklı özelliği vardır. Mesela koloni kurma gibi. Ve de genelde simülasyon oyunları Mars’ta değil de dünyada geçmiş çağlarda gelecek çağlarda geçmektedir. Mars’ta kurulan bir şehir ise gelecek planlarını bir adım daha öne çıkartıyor.

Surviving Mars oyunu hakkında inceleme

15 Mart 2018 tarihinde çıkacak oyun hakkında genel bilgiler paylaşacağız. 39.99 dolar satış fiyatıyla Steam üzerinden oyunu satın alabilirsiniz. Oyuna ilk başladığınız planet seçmeniz gerekiyor. Yani yan bölümde size gösterdiğimiz resim üzerinden de anlaşılabileceği gibi belli başarıları sağladığınız takdirde sırasıyla F – M – S bölümleri açılacaktır.

Sponsor Reklamlar

Oyuna ilk başlarken yer seçimi yapıyorsunuz. Seçim yaptıktan sonra Mars’a size ait kapsül iniyor. Kapsül içerisinde insanlar, malzemeler ve robotlar yer alıyor. Oyunun ilk amacı Mars’ta bir şehir kurup, orada yaşamaktır. İlk olarak kapsül içerisinde çıkan malzemeler yeterli sayıda değildir. Hayatta kalabilmek için üretim yapılması gerekiyor. Tarla ile üretim veya maden çıkartarak üretimin sağlanması gerekiyor.

Surviving Mars Sistem Gereksinimleri

Surviving Mars Sistem Özellikleri
Bileşenler  En düşük Tavsiye edilen
İntel İşlemci  Core 2 Duo E8600 3.33GHz  Core i5-4690 3.5GHz
Amd İşlemci  Phenom II X3 720  FX-8350
NVİDİA Ekran Kartı  GeForce GT 620  GeForce GTX 970 4GB
AMD Ekran Kartı  Intel HD Graphics 4000 Desktop  Radeon R9 290
RAM  4 GB  8 GB
İşletim Sistemi  Windows 7 64  Windows 7 64
DirectX  DirectX 11  DirectX 11
Saklama Alanı  7.4 GB  7.4 GB
Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan FAR CRY 3 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde FAR CRY 3, FAR CRY 3 bölümleri ve FAR CRY 3 download hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.