GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Subnautica: Below Zero Sistem Gereksinimleri

Subnautica: Below Zero Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

Subnautica: Below Zero Sistem Gereksinimleri

Subnautica son zamanlarda çıkan en değişik ve farklı oyunlardan bir tanesidir. Oyunda deniz altında inceleme ve keşif yapmanın ve çeşitli araştırmalar yapan bir grubun hikayesi yer almaktadır.

Subnautica: Below Zero Oyun İncelemesi

Sıfırın altında okyanus dünyasında sualtın da keşif yapan bir macera oyunu olan Subnautica: Below Zero yıla damgasını vuran oyunlardan bir tanesidir.
Soğuk sular altında ve tehlikenin en bol olduğu yerlerde araştırma ve keşif için yola çıkan bir grup insanın hikayesini sizlere sunarak deniz altının zenginliklerini sizlere anlatmaktadır.
Dondurucu sular altında araştırmaları yapmak üzere sizde su altın macerasına dalın.

Subnautica: Below Zero sistem gereksinimleri , 4546B gezegeninin kutup bölgesi içinde ayarlı bir alan keşif vee gözlemlerini sürdürecek genç insanlarda olan bir topluluğun bilim adına yaptıkları çalışmalara sizde şahit olacaksınız. Gezegenin altına ve derinliklerine gönderilen bir bilim insanı olarak, su altında çeşitli uzaylı eserleri araştırmak görev alarak sizlere büyük görev düşmektedir. Görev istasyonu sizlere çeşitli görevler vererek, sizlere yüzeyden fırlattığınız sarf malzemeleri, talimatlar ve örnekleri gönderiyor. Sizlerde su altında hayatta kalmak için doğaçlama ve çeşitli yöntemler denemek zorunda ve bunları hayata geçirmekle meşgul olacaksınız. Sular altında sizde kendinize yaşam alanları inşa ederek, ihtiyaç duyduğunuz kaynakları temizleyerek, yiyecek avlayarak hayatta kalmak zorundasınız.

Araştırmaları yapmak üzere gerek canınızı tehlikeye atarak okyanus yüzeyindeki buz kütlelerinde gözlem yaparak, gerek dondurucu soğuk sular ve karla kaplı tepeleri ve buzlu mağaralara araştırma yapmakla görevlisinizdir. Subnautica: Below Zero , sizlere hayatta kalmanız ve keşfetmeniz için tamamen ortam sizlerin çabasına bağlı olarak sunulan bir keşif oyunudur.

 

Subnautica: Below Zero Sistem Gereksinimleri

Minumum Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3 / AMD Ryzen 3 2.6ghz+
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD 530 or better
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan
Sponsor Reklamlar

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5 / AMD Ryzen 5 @ 3Ghz +
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia 1050 Ti / AMD Radeon 570, 4GB VRAM
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Subnautica: Below Zero Kaç Gb ? – Subnautica: Below Zero Kaç Gb Yer Kaplıyor

Subnautica: Below Zero oyunu ile sizler de buzlu derinliklerindeki yeni yaşam alanlarınızı ve formlarını keşfedin. Dev Titan Holefish’te yüzün, agresif Brute Shark’tan kaçın ve sevimli Pengwings’i ziyaret edin. Deniz altının eşsiz güzelliklerini sizde merak ediyorsanız hemen derinliklere doğru yola çıkın. Oyuncularımızdan gelen sorular arasında yer alan Subnautica: Below Zero kaç gb sorusuna cevap olarak 17 gb boş alan olması gerektiğini belirtmekteyiz. Fakat o kadar dikkatli olmalısınız ki donmuş okyanusun altında yer alan bazı canlılar size yardım edecek bazıları size zarar vermeye çalışacaktır. Oyunda sizlere sular altı evreninin öyküsü, ve suyun altında ki gizemin derinliklerine dalarak yaşamları keşfedin.

Subnautica: Below Zero Ne Zaman Çıkacak ?

Oyuncuların merakla beklediği oyunlar arasında yer alan Subnautica: Below Zero çıkış tarihi olarak 30 Ocak 2019 sunulmaktadır. Oyun yapımcısı olan Unknown Worlds Entertainment oyunun kısa sürede daha fazla geliştirilmesi için kolları sıvadıklarını ve oyunculara kısa zaman için de bir sürpriz yapacaklarını belirtmektedir.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan The Crew 2 Sistem Gereksinimleri başlıklı makalemizde The Crew 2, The Crew 2 Beta ve The Crew 2 çıkış tarihi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.