GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / GENEL / Steam kullanıcıları için önemli gelişme! Yenilikleri ile Steam sizlerle

Steam kullanıcıları için önemli gelişme! Yenilikleri ile Steam sizlerle

Sponsor Reklam

Steam kullanıcıları için önemli gelişme! Yenilikleri ile Steam sizlerle

Oyunun ve oyucunun adeta kalbinin attığı yerdir ; Steam

Oyun kulanıcıları için harika  artık steam sistemine yeni bir özellik geliyor. Steam’in satın alma ve hediye etme kısımlarında çok önemli hatalar ve eksiklikler gideriliyor. Oyuncuları bu konuda çok eksik ve hatalar ile karşılaşarak çok sık bildirim ve arıza talepleri yapmasından sonra nihayet bir güncelleme ile çeşitli sorunlara çözüm olacak yenilikler ile gelmektedir.

Steam‘den her bahsettiğimizde “PC oyunculuğunun kalbi” diye boşuna söylemiyoruz.

Steam yeni bir özellik olarak gelen hediye sistemi değişiyor ve artık satın alınan oyunlardan kullanıcılara çok büyük avantajlı geri dönüşler sağlanmaktadır.

Sponsor Reklamlar

 

Steam tarafından sunulan hediye sistemi kuşkusuz harika bir özellik. Bu sayede sevdiklerimize oynamak istedikleri yapımları yollayarak onlara güzel sürprizler yapabiliyoruz. Hediye sistemi güzel işlese de birkaç can alıcı hata insanları zor durumda bırakabiliyordu.

Oyuncuların uzun süredir bu durumdan şikayetçi olmaları ve o kadar para vererek oyun satın almaları karşılığında çok bir şeyin olmaması oyuncular için adeta rahatsız edici bir durum yaratmaktaydı.

Bunlardan ilki ve en önemlisi bölgesel fiyat değişimleri. Steam oyunlarının bölgelere göre fiyatları doğal olarak hayli çeşitlenebiliyor. Bizde 100 TL olan bir oyun, örnek olarak Amerika’da 150 TL’ye denk gelebiliyor. Böyle durumlarda hediyeniz geçersiz olarak size geri dönüyor.Ama artık daha siparişinizi verirken, hediyenizin geçerli olup, olmadığını görebileceksiniz. Bu yenilik sayesinde elinde hediyeniz elinizde kalmayacak.

Bunun dışında ek olarak, paranızı kolayca geri alma sistemi geliyor. Hediyenizi yolladınız ve karşınızdaki düşüncesiz arkadaşınız bunu reddetti diyelim. Hediye oyun sonsuza kadar Steam kartları arasında kalmayacak, kolayca paranızı iade alabileceksiniz.

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GTA SAN ANDREAS HİLELERİ (ŞİFRELER) başlıklı makalemizde gta 2 hileleri, gta sa şifreler ve gta san andreas bilinmeyen hileler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.