GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / OYUN / SİSTEM GEREKSİNİMLERİ / Sniper Elite 4 Sistem Gereksinimleri

Sniper Elite 4 Sistem Gereksinimleri

Sponsor Reklam

Sniper Elite 4 Sistem Gereksinimleri

Merhabalar değerli oyunseverler;

Bu yıl içersin de yeni çıkan oyunlar arasında yer alan seri bir oyun olan FPS serisinden Sniper Elite 4 oyununu incelemeye alacağız. Keskin nişancı oyunu olarak ta bilinen oyun şimdiye kadar yapılan en ileri ve en büyük II. Dünya Savaşı atış oyununda eşsiz keskin nişancı özelliğini sunmaktadır. Savaş zamanındaki İtalya’yı Faşizm girdabından kurtarırken taktik üçüncü kişi muharebesi, oynanabilirlik seçenekleri ve devasa seviyeler arasında destansı uzun mesafe atışları yapmak üzere kahramanımız ile yolculuğumuza başlıyoruz.

Şimdiye kadar yapılan en ileri ve en büyük II. Dünya Savaşı atış oyununda eşsiz keskin nişancı özgürlüğünü keşfet. Savaş zamanındaki İtalya’yı Faşizm girdabından kurtarırken taktik üçüncü kişi muharebesi, oynanabilirlik seçenekleri ve devasa seviyeler arasında destansı uzun mesafe atışları tecrübe et.

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=lGBRAEvXZ94[/embedyt]

Ödüllü selefinin sonrası üzerine kurulu Sniper Elite 4, bol güneşli Akdeniz sahil kasabalarından, eski ormanlara, dağ vadilerine ve devasa Nazi mega yapılarına kadar oyuncuları güzel İtalyan yarımadası boyunca oradan oraya taşımaktadır. Gizli ajan ve elit keskin nişancı Karl Fairburne, İtalyan Direnişi’nin cesur adamları ve kadınlarının yanında çarpışmalı ve Avrupa’daki Müttefik karşı atağını durdurma potansiyeli ile korkunç yeni tehdidi daha başlamadan yenmelisin.

Sponsor Reklamlar

Adeta oyuncuları maceradan maceraya sürükleyen oyun gerek grafikleri gerek oyun kontrolleri olmak üzere incelemelerde hep tam puan almıştır. Özellikle kurşun atışlarında yakın çekim ve vücudun aldığı hasarı göstermek üzere yapılan çalışma hiç şüphesiz oyuncuları mest etmektedir. Sniper Elite 4 Sistem gereksinimlerini sizler için sunuyoruz.

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 or 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel CPU Core i3-2100 or AMD equivalent
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7870 (2GB) or NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB)

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, 64-bit Windows 8.1 or 64-bit Windows 10
İşlemci: Intel CPU Core i7-3770 or AMD equivalent
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GPU GeForce GTX 970 / AMD GPU Radeon RX 480

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=lGBRAEvXZ94[/embedyt]
Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan CS GO SİSTEM GEREKSİNİMLERİ başlıklı makalemizde cs go, cs go gereksinimleri ve cs go minimum gereksinimler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.