GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Anasayfa / HABERLER / Skyrime yeni mod geliyor!

Skyrime yeni mod geliyor!

Sponsor Reklam

dragonborn-vs-dragon2Evet arkadaşlar yanlış duymadınız Skyrim’e yeni bir mod geliyor hemde öyle böyle değil!! Adamlar bildiğiniz mod adı altında yeni bir oyun yapmışlar. Ve bu mod(!)umuzun mimarı ise ise Galandil adlı bir arkadaş diyebiliriz. Bu arkadaş 2012 de başladığı bu projeyi part time çalışarak yaklaşık 3, 3-5 yıllık bir süreçte bitirmiş ve ortaya harika iş çıkarmış..

Sponsor Reklamlar

Nesi varmış bu moduholdn bu kadar ya diye soracak olursanız, mimarımız Galandil yaptığı bir açıklamada; Falkreath, Winterhold ve Dawnstarın mimarisi korunarak sil baştan yeniden inşa edildiğini ayrıca oyuna Amber Guard ve Black Moor gibi yeni yerleşim alanlarınında eklendiğini ve sadece mimaride değil bir çok alanda yeniliklerin olduğunu hatta bu modun bir nevi vanilla game* boyutunda olduğunu bile söylemiştir.Adam bu kadar iddialı konuşuyorsa bir bildiği vardır diye düşünüyoruz.

(Vanilla Game; Orjinal oyun, Dlc veya Add-on kurulmamış kısaca el değmemiş oyun. Galandil burada yeni modun orjinal oyun boyutunda olduğunu söylemek istemiş.)

Aşağıda tanıtım amaçlı bir video hazırlanmış, oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek için videoyu izleyebilirsiniz.        [embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=UztnB91xaWg[/embedyt]