GGMYFRIEND.com | Oyunlarınızda yeni bir soluk
Pazartesi , 17 Haziran 2019
Anasayfa / HABERLER / Shenmue 3 Ne Zaman Çıkacak ?

Shenmue 3 Ne Zaman Çıkacak ?

Sponsor Reklam

Shenmue 3 Ne Zaman Çıkacak ?

2017 yılında sene sonlarına doğru çıkacak olan oyunlar arasında yer alan Shenmue 3 kesin çıkış tarihi belli olmuştur. Eski serileri ile oyun tutkunlarının gözdesi olan ve sadece 24 saatte 2 milyon dolar toplamayı başaran oyunlar listesinde yer alan oyundur.

Son yıllarda en çok artış gösteren oyunlar arasında yer alan ve kullanıcılar tarafından beğeni ile takip edilen ve aynı zaman da Kickstarter ‘da proje olarak yayınlanan ve gerçek bir efsane olacaklar arasında yer almaktadır. Oyuncular bağışları ile toplam 2 milyon dolarlık hasılat elde etmiştir. Aksiyon ve macera kategorsinde yer alan oyun Shenmue 3 kesin çıkış tarihi olarak Aralık 2017 olarak belirlenmektedir. Şimdilik Pc ve Ps4 olarak çıkacak olan oyunda ilerleyen dönemler de Xbox ve Xbox One için çıkması hedeflenmektedir.

Sponsor Reklamlar

Daha şimdiden oyuncuların merakla beklediği oyunlar arasında yer alan Shenmue 3 kısa zaman da ön inceleme ve fragman videoları ile oyunlarına ulaşmaktadır. Yeni hikaye ile oyuna devam ederek sizlere daha farklı bir yolculuğa çıkaracak olan oyunda merakla beklenilmektedir.

Geliştirici: YS Net
Yayıncı: Shibuya Productions
Çıkış tarihi: Aralık 2017
Platform: PC, PS4
Tür: Aksiyon – Macera

 

Sponsor Reklamlar

Bir önceki yazımız olan GTA SAN ANDREAS HİLELERİ (ŞİFRELER) başlıklı makalemizde gta 2 hileleri, gta sa şifreler ve gta san andreas bilinmeyen hileler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.